PDA

Zobacz pełną wersję : Jola - wszystko o mnie



Jola_
27-03-2002, 18:28
Buduję w Warszawie, w gminie Białołęka, domek o nazwie ELIZA.
Mam... 28 lat (nie będę pisała, że mam 29, bo po co się postarzać?), męża też mam... i to już drugiego. Natomiast córkę mam jedną, zięcia jednego i dwuletnią wnusię. Jest najsłodszą istotą pod słońcem i bardzo się kochamy.
To z myślą o niej budujemy dom.
Pracuję, tak jak i przedmówcy, w urzędzie centralnym. Nie jestem nikim ważnym i nic ode mnie nie zależy!
Uwielbiam błogie lenistwo, poważną oraz dobrą muzykę. Dla dobrej muzyki mogę zrezygnować ze snu i znieść trudy kilkudziesięciogodzinnej podróży samochodem. Za możliwość słuchania Pięknych Głosów, oddałabym resztkę mojego nędznego życia. Bo cóż warte życie bez pięknej muzyki, własnego domu i dobrego napoju?

Rena
28-03-2002, 07:06
Witaj Jolu.
Trochę zmylił mnie Twój "wiek" ale po dalszym opisie wiem, że to Ty - moja znajoma z http://www.gazeta.pl/forum/dom
Gratulacje za odwagę, może ja tez się odważę i napiszę o sobie???
Powodzenia w zmaganiach na budowie. Apropo budowy - masz tam już prąd??

ketiso
29-03-2002, 22:11
to już drugiego nie brzmi tak optymistycznie jak dopiero drugiego
Hej!

Rafter
03-04-2002, 08:18
2 letnia wnusia w wieku 28 lat? Nieźle.
Chyba, że jesteś po prostu żoną dziadka.
Podeślij fotkę to wtedy wszystko się wyjaśni.

Pozdrowionka

:smile: :grin:

Jola_
05-04-2002, 19:46
Pozdrawiam Wszystkich poświątecznie!
Renatko, na budowie czekam na prąd. Prąd będzie jak mój mąż załatwi obudowę/zabezpieczenie na skrzynkę z licznikiem, czyli najprawdopodobniej w przyszłym tygodniu. Jak będę miała prąd to pryjeżdża zamówiony kontener, robimy ogrodzenie i już budowa. Czy z Twoim prądem coś się ruszyło?

Rafter, byłabym żoną dziadka gdyby moje dziecko urodziło syna, a tak jestem prawdziwą babcią, a poza tym nie wymagaj od kobiety po dwudzistce, aby robiła sobie zdjęcia.

Ketiso, być może jestem nazbyt skromna, ale chyba... na drugim mężu zakończę? Chociaż kto to wie, niezbadane są wyroki....!?

Jeśli Redakcja zorganizuje następne spotkanie, to mam nadzieję, że się wszyscy spotkamy.