PDA

Zobacz pełną wersję : Dysperbit ale jakiej firmy



Piotr_M
14-07-2008, 12:26
Chcę zrobić lekką izolację przciwwilgociową Dysperbitem - ale okazało się, że kilku producentów ma w swojej ofercie produkt o takiej nazwie. Prosze o podpowiedź z jakiej firmy dysberbit jest najlepszy.

Dzięki za pomoc

Piotr_M

14-07-2008, 13:31
Chcę zrobić lekką izolację przciwwilgociową Dysperbitem - ale okazało się, że kilku producentów ma w swojej ofercie produkt o takiej nazwie. Prosze o podpowiedź z jakiej firmy dysberbit jest najlepszy.

Dzięki za pomoc

Piotr_M
to tak jakbyś chciał d.upe utrzec szkłem i pytał jakiej marki szkoło jest najlepsze

pzdr

Aga KN
14-07-2008, 13:47
ooooooo Brzoza chyba po to jest forum żeby mozna pytać o co się chce zawsze mozna nie odpowiadać.

My używaliśmy dysperbitu izolbetu był ok.

14-07-2008, 14:25
ooooooo Brzoza chyba po to jest forum żeby mozna pytać o co się chce zawsze mozna nie odpowiadać...

forum jest nie tylko po to aby mzna było pytac i słuchac cukierkowych odpowiedzi w stylu "co mysli wiekszość" lub odpowiedzi typu - "ja stosowałam dysperbit i wobec tego dysperbit jest OK"


... My używaliśmy dysperbitu izolbetu był ok.
a moge napisac "my nie uzywalismy - i tez jest OK" ?

tojato
14-07-2008, 14:31
To są objawy przedawkowania forum.

Piotr_M
14-07-2008, 14:37
Chcę zrobić lekką izolację przciwwilgociową Dysperbitem - ale okazało się, że kilku producentów ma w swojej ofercie produkt o takiej nazwie. Prosze o podpowiedź z jakiej firmy dysberbit jest najlepszy.

Dzięki za pomoc

Piotr_M
to tak jakbyś chciał d.upe utrzec szkłem i pytał jakiej marki szkoło jest najlepsze

pzdr

Do "brzoza":
Rozumiem, że nabijasz sobie liczbę postów ale jeżeli nie masz chęci podpowiedzi to wykaż elementarną kulturę i zachowaj takie uwagi dla siebie.

14-07-2008, 14:44
Do "brzoza":
Rozumiem, że nabijasz sobie liczbę postów ale jeżeli nie masz chęci podpowiedzi to wykaż elementarną kulturę i zachowaj takie uwagi dla siebie.
ja proponuje Piotr_M - posmaruj sciane dysperbitem (oczywiscie tym najlepszym jaki zasugerują Ci szanowni forumowicze)
i odkop sciane fundamentową po roku czy kilku latach (najlepiej na wiosne kiedy poziom wody gruntowej będzie wysoki a sciana będzie w wodzie)
odsłoń izolacje ... i napisz jaka była sciana ... sucha czy mokra ...
a wtedy mozemy wrócic do rozważań "jakiej marki dysperbit jest najlepszy" ...

tojato
14-07-2008, 15:21
A może lepiej zamiast dysperbitu,użyć jzohan izobud WL,ja zamierzam tak zrobić.Jest niewiele droższy od dysperbitu,ale czy bedzie lepszy?
Link do tego rozwiązania http://www.izohan.pl/pl_,rysunki_izolacja_fundamentow_system_dyspersyjn y.php

majki
14-07-2008, 15:32
A może lepiej zamiast dysperbitu,użyć jzohan izobud WL,ja zamierzam tak zrobić.Jest niewiele droższy od dysperbitu,ale czy bedzie lepszy?
Link do tego rozwiązania http://www.izohan.pl/pl_,rysunki_izolacja_fundamentow_system_dyspersyjn y.php

Ja go używałem do klejenia XPS do ściany fundamentowej posmarowanej dysperbitem też z "rodziny" Izohan Izobud z tym że ... jest sporo droższy od dysperbitu :-?

pozdrawiam, majki