PDA

Zobacz pełną wersję : Jakie drzwi zewnętrzne?Aluminium Adeco czy drewno Urzędowsk



mme33
15-07-2008, 16:34
Proszę o radę odnośnie drzwi.Mam na uwadzę firmę Adeco-drzwi aluminiowe lub drewniane Urzędowskiego :oops: Chodzi o prosty nowoczesny styl :lol:

Kleszczu
16-07-2008, 08:56
Przeciez to bedzie Twoj dom i Ty bedziesz codziennie patrzyl na drzwi, ktore sam sobie powinienes wybrac. To nie forumowicze beda je ogladac.
Pozdrawiam

mme33
16-07-2008, 17:34
Kleszczu mam na myśli materia-czy aluminiowe czy drewniane :x A tak wogóle to właśnie dzisiaj zamówiłam Urzędowskiego i są cudne.Jakość na oko też rewelka :wink:Znajomi też je zachwalają.
Wracając do Adeco to klapa-trzeba zamawiać w ciemno gdyż nie mają nawet co pokazać :lol: w Oknoplast.
Pozdrawiam

Kleszczu
16-07-2008, 20:37
Aha tu chodzi o materiał. A to przepraszam
Zmylił mnie ten prosty nowoczesny styl :) i myślałem, że chcesz żeby ktoś Ci podesłał fajne wzory :)
Pozdrawiam

BZYQ
30-07-2008, 07:33
jakie by to drewno nie było, to bedzie pracować, nawet klejonka,
i w efekcie sie wypaczą, a drzwi zewnętrzne nie maja najlepszych warunków
w srodku sucho i ciepło, na zewnatrz wilgotno, zimno...

ja stawiam na stalowe

cieszynianka
09-08-2008, 09:18
A dlaczego myślisz, że drewniane muszą się wypaczać?
Przez całe wieki stosowano (i stosuje się nadal) drzwi wejściowe drewniane i chyba nie chcesz powiedzieć, że wszystkie są powypaczane. Jeśli są odpowiednio wykonane, z odpowiednio przygotowanego drewna, to nic się z nimi nie dzieje!
A ze stalowymi też bywa różnie. Jeśli są bezprzylgowe, wystawione na stronę południową, to przy mocnym słońcu potrafią się rozprężać i do wieczora utrudniać wchodzenie :lol: (przypadek oglądany u znajomych).

Wszystko zależy od wykonania i jakości materiału :wink:

mme33
11-08-2008, 08:22
Dziękuję wszystkim za odpowiedzi.Ostatecznie kupiliśmy drzwi drewniane Urzędowskiego.Mają być w połowie września.
Są piekne i solidnie wykonane.Znajomy ma takie od trzech lat i same plusy:)
Pozdrawiam

ewajanecka
11-08-2008, 13:57
Dziękuję wszystkim za odpowiedzi.Ostatecznie kupiliśmy drzwi drewniane Urzędowskiego.Mają być w połowie września.
Są piekne i solidnie wykonane.Znajomy ma takie od trzech lat i same plusy:)
PozdrawiamI ja mam takie .Maja ponad rok i trzymaja sie dobrze.

Aleksandra M05a
12-08-2008, 11:45
...Ostatecznie kupiliśmy drzwi drewniane Urzędowskiego...
Są piekne i solidnie wykonane.Znajomy ma takie od trzech lat i same plusy:)
Pozdrawiam
Zgadzam się w 100%. :D

finlandia
03-09-2008, 11:53
Dziękuję wszystkim za odpowiedzi.Ostatecznie kupiliśmy drzwi drewniane Urzędowskiego.Mają być w połowie września.
Są piekne i solidnie wykonane.Znajomy ma takie od trzech lat i same plusy:)
Pozdrawiam
Myslę ze powinnaś być zadowolona (oczywiscie po montazu). Gratuluje wyboru, bo ja osobiscie nie widze lepszych drzwi, co nie znaczy ze nikt takich nie produkuje. :wink:

mme33
11-09-2008, 20:39
:D Drzwi już zamontowane i są cudne,solidne i prezentują się rewelacyjnie :lol: Dzieki za odpowiedzi.

finlandia
19-09-2008, 10:28
:D Drzwi już zamontowane i są cudne,solidne i prezentują się rewelacyjnie :lol: Dzieki za odpowiedzi.
A to moze nam je pokazesz wklejajac fotke?:)

mme33
19-09-2008, 15:18
;)

finlandia
19-09-2008, 17:10
No:)
mysle ze są ok. Ten model często się podoba moim klientom, ale najważniejsze by podobał się Tobie:)

mme33
19-09-2008, 19:14
A co Tobie Finlandio się podoba????????
Faktem jest,że rzeczywiście ten wzór stał sie popularny,w szczególności drzwi wewnętrznych,ale co do jakości,to Urzędowski się postarał;)I to jest ważne!!!

finlandia
20-09-2008, 09:17
A co Tobie Finlandio się podoba????????
Faktem jest,że rzeczywiście ten wzór stał sie popularny,w szczególności drzwi wewnętrznych,ale co do jakości,to Urzędowski się postarał;)I to jest ważne!!!
Nie chciałbym zapeszyć, ale Urzedowskiemu udało się. Udaje mu się tak od ładnych paru lat:)
A powaznie - dla mnie jest to stolarka z najładniejszą linią wykończenia. I nie mówię tego jako sprzedawca, a ktoś kto od paru też lat czerpie radość z każdych drzwi które montuje..