PDA

Zobacz pełną wersję : Dachówka ceramiczna - która jest najta?sza ?



Borsuk
29-09-2003, 17:47
W listopadzie będę krył dach. Ma to być ceramiczna dachówka, czerwona lub w takim odcieniu. Która firma jest najtańsza, przy zadowalającej jakości.

mariusz r
29-09-2003, 18:02
Ja stosuje zasade powszechnie dostepna(bo jak zabraknie 4 sztuk to kupisz odrazu a nie musisz czekac tydzien az zamowia)
sprawdzona i z tradycja (pytalem znajomych i wykonawcow)
cenowo atrakcyjna sa tansze i drozsze (patrzylem na cene wyjsciowa i ostateczna po negocjacjach)
I WYSZLO R***N

Borsuk
30-09-2003, 06:17
Ja stosuje zasade powszechnie dostepna(bo jak zabraknie 4 sztuk to kupisz odrazu a nie musisz czekac tydzien az zamowia)
sprawdzona i z tradycja (pytalem znajomych i wykonawcow)
cenowo atrakcyjna sa tansze i drozsze (patrzylem na cene wyjsciowa i ostateczna po negocjacjach)
I WYSZLO R***N

Cześć
OK, rozumiem. Ale powiedz mi co jest na rynku i spełniające również dostepność. Jaka firmę byś polecił jeśli chodzi o cenę.
pozdrawiam,

McŁoś
16-10-2003, 22:37
Na rynku masz jeszcze do wyboru najtańszą z Tondachu ( glazura w cenie niższej od naturalnych innych producentów ), Rupp'a ,wspomnianego Robena oraz Wiekor wg mnie lepszy od Robena i Rupp'a o którym ostatnio też słyszy się dziwnie niepokojące rzeczy.
Są też inne ale mniej dostępne lub znacznie droższe jak Creaton, von Muller, Jungmeier.
:D Ja wybrałem Tondach glazura !!! :D