PDA

Zobacz pełną wersję : Dziewczyny pomó?cie-potrzebny mi kostium !



Alanta
30-09-2003, 09:47
Zwykle chodze w dżinsach i polarach, z ostatniego kostiumu "wyrosłam w szerz" po ciąży. Przeszłam się po paru sklepach - i zgroza, wszystkie kostiumy są ze sztucznych materiałów !!! Jeszcze marynarkę z wełny można kupic, ale komplet ze spodniami - tylko z poliestrów !!! Nie lubie sztucznych materiałów, obawiam sie, ze będę się pocić w czymś takim, poradźcie coś !

Maluszek
30-09-2003, 14:00
Może skorzystaj z usług jakiejś dobrej krawcowej.

30-09-2003, 21:50
Alanto,
na pewno są kostiumy nie poliestrowe.
Zajrzyj do jakiejś galerii handlowej.

Może nie być tanio,ale to jest rzecz w którą warto zainwestować.

Pozdrawiam
:D

Alanta
01-10-2003, 07:44
Gdybym znała dobrą krawcową, już bym do nie poleciała. W galeriach królują u nas poliestry, nawet jedna ze sprzedawczyń wciskała mi kit, ze teraz z wełen nikt nie szyje :x . Podobno jest gdzieś u nas przedstawicielstwo "Telimeny", muszę poszukać gdzie. Zdaje sie, ze trzeba bedzie wybrać się do wiekszego miasta na zakupy... :(

ponury63
01-10-2003, 09:24
Może tutaj tkaniny.pl (http://www.tkaniny.pl/) ?
kiedyś popularne były wyjazdy do Łodzi na "ciuchy", nawet w GW był pełen zestaw adresów, ale cosik go nie mogę znaleźć

dziewczyny pomóżcie... :oops: gdzieś ty się ponuraku władował...

02-10-2003, 14:32
A w jakich Alanto byłaś sklepach?
Podaj nazwy.

opal

Joskul
03-10-2003, 18:12
Nie polecałabym kostiumu z czystej wełny- bardzo się gniecie (testowane na mężu). Teraz przerzucił się na wełnę z dodatkiem lycry, zdecydowanie lepiej wygląda po użytkowaniu na siedząco :wink:

Joskul
03-10-2003, 18:13
Garnitur, a nie mąż!

03-10-2003, 18:16
:lol:

Teska
03-10-2003, 19:34
:lol:

Alanta
06-10-2003, 09:01
Opalko, nazwy nic Ci nie powiedza, bo na naszej prowincji cieżko o firmowe sklepy :cry: . Jedyne firmówki to "Moda Polska" i "Molton". W Moltonie kostiumy są ładne, ale nie było na mnie rozmiarów ani fasonów - teraz modne są kuse marynarki, a ja nieładnie w takich wygladam ( po ciąży bioderka już nie te :lol: ) no i ceny sa powalające-tysiąc z hakiem za kostium to dosyć wysoka cena... mam wrazenie, ze Molton jest mocno przereklamowany, żaden z kostimów nie rzucił mnie na kolana, choć kasę mam odłożoną.
Wiem, ze wełny setki nie sa dobre, chciałam taki z wełną 50%...
Chyba wybiorę się do Wrocławia, moze na Świdnickiej coś znajdę...

godul1
13-10-2003, 14:27
To o gnieceniu się wełny to już przeszłość. od trzech lat kupuję tylko wełniane garnitury i raczej się nie gniotą(mają jakiś atest: woolmark). Natomiast w tych z domieszką lycry po intensywnym noszeniu włókna lycrowe wyłażą na wierzch i nie wygląda to zbyt efektowni, szczególnie na ciemnym materiale.

Alanta
14-10-2003, 09:25
No właśnie, dla facetów są przepiękne garnitury, ostatnio kupowaliśmy meżowi, był taki duży wybór, ze nie wiedzieliśmy na co się zdecydowac. Kobiety są stanowczo dyskryminowane w tej dziedzinie :evil: . Ale wpadłam na taki pomysł: kupię wełnianą marynarkę szarą z czarnymi dodatkami, a spodnie dokupie czarne z innego materiału. Samych marynarek wełnianych jest spory wybór.

14-10-2003, 09:27
W ogóle ubrania dla facetów są fajniejsze.Np. buty.
:D

17-10-2003, 11:17
Atalanta! Ja zamawiam od paru lat rzeczy z Otto bonprix. Ceny są naprawdę OK, a jak Ci się nie spodoba albo źle leży to odsyłasz i po krzyku. Bez latania i ciągłego przymierzania. Mają też większe rozmiary. Eleganckie rzeczy na imprezy, zawsze u nich zamawiam.
Więc zamów sobie katalog: tel 042/6494949 i dalej do wybierania.
A stronka to: www.bonprix.pl. Powodzenia :lol: Ivette

Ciechanka
17-10-2003, 13:28
Alanta!!! Kupiłam ostatnio piękny czerwony wełniany kostium (spodnie + marynarka). Jest w Łodzi firma "Beata", która wstawia swoje wyroby do różnych sklepów. Nie mają niestety sklepów firmowych. Szyją oprócz kostimów głównie kreacje "wyjściowe". Obiecuję zapytać gdzie w Twojej okolicy mają odbiorców.

Luśka
18-10-2003, 21:48
Alanta, najlepiej przyjedź do Łodzi, to my Cię z Ciechanką zaprowadzimy do kilku ciekawych miejsc :D

Alanta
20-10-2003, 08:00
Luśka, dzieki za zaproszenie :D , jak znajdę chwile czasu, chętnie skorzystam . Na razie udało mi się kupic spodnie, wełna pół na pół z poliestrem, sa śliczne, niedrogie i pasują do jednej z moich marynarek, więc od biedy mam już coś w rezerwie. O dziwo kupiłam je tam, gdzie się nie spodziewałam eleganckiej odzieży - w Adlerze :lol: . Ale szukam dalej...

BK
10-11-2003, 08:34
Cześć,

jeśli mieszkasz (lub mozesz dotrzeć do) we Wrocławiu, to zapraszam - mam masę kostiumów prosto ze Stanów, super jakosci, w różnych rozmiarach. Mam ciocię która namiętnie wysyla mi rzeczy w rozmianrach 8 (38-40), 10 (ok 40, 42)a nawet 12 (ok. 42 na nasze), (ja noszę najczęściej 6).

Zapraszam. Mam kostiumy, spodnie, bluzki, z różnych amteriałów, sporo prawdziwego jedwabiu lub wełny, z butików, bardzo porządnej jakości. Dla dzieci - nawet nowe, jesli chciałabyś co ś dla dzieci, napisz w jakim sa wieku (moje to dziewczynka 5,5 roku, i chłopak 14 miesięcy).

Pzdrw
Beata kontakt na priva lub kom 608 367 625