PDA

Zobacz pełną wersję : Czym to zakryc??



arturcargo
22-07-2008, 11:43
Witam,
Opisze po krotce moj problem. Otoz wygluszylem sobie sciane w sypialni plyta korkowa, poniewaz kolor i struktura korka mi nie odpowiadala polozylem na nim tapete. Jednakze po pol roku tapeta zaczyna odchodzic:-( Jest to juz tak denerwujace ze postanowilem ja calkiem zerwac. Moje pytanie jest nastepujace co polozyc na korek aby to ladnie wygladalo no i sie trzymalo :-)
Czekam na rady i opinie.

Trociu
22-07-2008, 13:05
A może coś więcej o tym korku. Jak jest wykończony.

remx
22-07-2008, 21:50
A może coś więcej o tym korku. Jak jest wykończony.

Tapetą

rrmi
22-07-2008, 21:52
A może coś więcej o tym korku. Jak jest wykończony.

TapetąNie musiales tak zaraz zdradzac ukrytych szczegolow

zielonooka
22-07-2008, 22:11
A może coś więcej o tym korku. Jak jest wykończony.

Tapetą

boskie :lol:

ale temat mnie tez interesuje - ja co prawda nie mam korka na scianie ale mam "akustyczna" sciane w sypialni - i sasiadow słysze (co pozwala mi sie domyslac ze sasiedzi słysza i mnie :oops: )
chce sciane wyciszyc - chyba korkiem ? :-? ale nie wyobrazam sobie wizualnie korka na scianie
jakas wieksza obudowa - odpada bo sypialnia niewielka i kazdy cm (jak to w sypialni :wink: :lol: ) sie liczy.
mysle o fajnej tapecie - mam nawet sporo pomyslow ale jak nie tapeta to chetnie poznam inny pomysl :)

Trociu
23-07-2008, 08:57
A może coś więcej o tym korku. Jak jest wykończony.

Tapetą
Ok - nie zrozumieliśmy się. Czy jest to korek kore, czy jest dodatkowo na przykład polakierowany. I dopiero na to tapeta. Może po prostu wykończenie korka powoduje, że klej tapety się odkleja.

arturcargo
23-07-2008, 10:00
Jest to czysty korek, nie lakierowany. I na to poszla tapeta.....

arturcargo
29-07-2008, 13:47
No i jak. Nikt nie ma zadnego fajnego pomyslu???

reng
29-07-2008, 14:55
może tapeta z włókna szklanego i na to gładź i pomalować. albo siatka na kleju, gładź i pomalować :)

arturcargo
30-07-2008, 09:26
No niezly pomysl tylko pytanie. Jakiego uzyc kleju aby tapeta nie odeszla od korka???

Trociu
30-07-2008, 12:04
No niezly pomysl tylko pytanie. Jakiego uzyc kleju aby tapeta nie odeszla od korka???Może porozmawiaj z jakimiś parkieciarzami. Oni na łączeniu drewno - płytki bardzo często wklejają korek. Pewnie znają coś, co dobrze klei się do korka.

Bełatka
30-07-2008, 12:37
w temacie korka niewiele mogę doradzić, jeśli chodzi o wytłumienie hałasu to jest materiał, którym wykładane są urządzenia nagłaśniające. Tani nie jest ale dobrze tłumi hałas. Najlepiej popytać w dobrych sklepach muzycznych, albo tam gdzie się taki sprzęt naprawia.

arturcargo
31-07-2008, 09:59
Bardzo dziekuje za wszystkie porady;-) Pozdrawiam