PDA

Zobacz pełną wersję : Szukam absolwenta ASP z podkarpacia, do projektu łazienki



edusia
30-09-2003, 14:32
Konkretnie z Sanoka, może ktoś kogoś zna nie bardzo drogiego?Pilne!!!!!!!!!!!!!!

mieczotronix
30-09-2003, 18:11
kurcze, http://www.republika.pl/mieczotronix/bud/chick1.gif
nie wiem czego potrzebujesz do tej łazienki, ale
powiem tylko, że moja znajoma, absolwentka ASP (niestety nie z podkarpacia) szukała ostatnio architekta, który by jej zaprojektował m.in. łazienkę.
Wnioskowałbym z tego, że absolwenci ASP nie umieją projektować łazienek, i że lepsi do tego są architekci.
Ale nie wiem... Może są tacy co umieją?

haczyk
03-10-2003, 14:06
Lepiej nie brać kogoś po ASP, bo artyści nie potrfią za bardzo rysować w sposób zrozumiały dla późniejszego wykonawcy - chodzi o rozmieszczenie oświetlenia, rozliczenie płytek z uwzględnieniem grubości fugi itp. Znałam stolarza, który rwał włosy z głowy, bo ktoś po ASP zaprojektował bar, nie myśląc o wymiarach, sposobach łączenia itp. Pomogłabym ci gdybyś była z okolicy, ale służe radą na odległość.

skorpionka
03-10-2003, 14:49
Haczyku ,zgadzam sie z Toba tylko czesciowo.Artysta po ASP umie narysowac projekt ktory jest po prostu wizja dziela stworzonego pozniej przez wykonawce,np stolarza,czy glazurnika,ktorych zadaniem jest zrobic wlasne obliczenia zgodne ze sztuka budowy.Zadaniem wykonawcy jest wymyslanie jak to wszystko ma sie" trzymac"-na klej czy na sline :lol:
CO nie znaczy ,ze artysta nie umie poslugiwac sie miarka,ale nie zawsze lubi :wink:
Dlatego tez artysta powinien wspolpracowac z wykonawca i uzgadniac techniczne szczegoly.
Tak to juz jest z artystami. :)