PDA

Zobacz pełną wersję : Gres drewnopodobny w łazience



pon
24-07-2008, 13:27
Witam ,
właśnie stałem się właścicielem nowego mieszkania. Zawsze bardzo podobało mi się drewno na podłodze w łazience ale trochę się boję, że po jakimś czasie zacznie się wypaczać i falować.
Jakiś czas temu zobaczyłem gres przypominający drewno np. http://www.paradyz.com.pl/index.php?s=20&a=7&lang=pl&collID=296
Czy to dobry pomysł kłaść taki gres w łazience wielkości 4,5 m2.

Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Trociu
24-07-2008, 14:17
Gdyby tylko moja żona zgodziła się na płytki imitujace drewno to miałbym je w całym korytażu i wiatrołapie

Olasa
28-07-2008, 08:37
Mam identyczną wielkość łazienki, na podłodze jest gres właśnie drewnopodobny, na ścianie białe płytki z tubądzine z serii homme, mi się podoba, do tego tymi drewnopodobnymi mam obłożony blat pod umywalkę i zrobioną pod nim półkę i miejsce na kosz, a także rame na lustro, będące na całej ścianie tak ok. 2m.[/img]

pon
30-07-2008, 14:50
Olasa masz może jakieś zdjęcia?? :) Jestem bardzo ciekaw jak to wygląda

Ash5
24-08-2008, 08:53
Mam identyczną wielkość łazienki, na podłodze jest gres właśnie drewnopodobny, na ścianie białe płytki z tubądzine z serii homme, mi się podoba, do tego tymi drewnopodobnymi mam obłożony blat pod umywalkę i zrobioną pod nim półkę i miejsce na kosz, a także rame na lustro, będące na całej ścianie tak ok. 2m.[/img]
no pochwal się zdjęciami, proszę... nie daj się prosić :D