PDA

Zobacz pełną wersję : Numer 10/2003 nowe idee?



Honorata
30-09-2003, 15:11
Przede wszytkim w nowym numerze uderza mnie na maksa duża ilość reklam, kurcze naprawdę coraz częściej poprostu przerzucam strony!

Czy zauwazyliście rozbiezność pomiędzy projektami jakie Murator nagardza, np. w ostatniej edycji konkursu dom dostępny, a nastepnie wybranymi projektami domów, które proponuje do budowy i ...rzeczywistością z polskich budów. Nagradzana projekty są proste, wręcz ascetyczne, głównie z płaskimi dachami. Projekty do budowy (to wbrew idei muratora o prostocei budowy) często projekty o bardzo rozczłonkowanje bryle, skomplikowanym dachu i wogóle cuda-wianki! Żadnych płaskich dachów!
Polskie budowy to znowu głównie styl dworkowy/pseudodworkowy i napewno brak płaskich dachów!
Czemu więc słuzy wybieranie własnie takich projektów? Ukazywnaiu nowych terndów? Kształtowaniu gustów? Czy jest to sztuka dla sztuki, bo jak na jedno pismo, duzo tu rozbieżnosći!

groszek 3
29-10-2003, 11:15
W pewnym sensie to prawda co piszesz Honorato. Ale z drugiej strony czy to takie ważne, w końcu to nasz wybór. I chociaż jak sama mówisz teraz buduje się głównie domki "dworkowe" (taki i mój dom jest) - to na starość chciałabym mieć taki właśnie jaki był opisywany w Muratorze, czyli parterowy z płaskim dachem i malutki.
Mi to nie przeszkadza!.
Co do reklam to się z Tobą zgadzam - za dużo :evil:

Pozdrawiam...G