PDA

Zobacz pełną wersję : Pomocy - brama wjazdowa samonośna



Zibiczek
30-09-2003, 19:09
Większość prac wykończeniowych przy domu (kupiłem dom w stanie surowym zamkniętym) wykonałem sam p otym, jak zobaczyłem ile czasu trzeba poświęcić na poprawki po "fachowcach". Z życiorysu wyjąłem dwa lata, podczas kórych poświęciłem się całkowicie robocie, ale efekt jest (zdaniem moich najbliższych i znajomych) super. Jestem na etapie kończenia ogrodzenia i wyposażania ogrodu i w związku z tym mam pytanie. Gdzie można znaleźć rysunki pokazujące w jaki sposób wykonać bramę wjazdową przesuwną samonośną. Jeżeli znacie strony, na kórych można znaleźć interesujący mnie temat - napiszcie. Będę wdzięczny.

Manik
09-10-2003, 16:56
Jesteś niezłym specem. W zeszłym roku postawiłem ogrodzenie: cegła klinkierowa + kwadratowe pręty stalowe we wzory. Ale stal wykonywali fachowcy (wydawało mi się że jedni z najlepszych) ale też jest kilka niedoróbek - przede wszystkim nie najlepiej pomalowana, albo trochę poobijana w trakcie transportu i montażu, ale generalnie jest OK.

Obawiam się że takich informacji możesz nie znaleźć. Jeśli chcesz podam miejscowość gdzie ja "kułem" ogrodzenie. Jest tam trzech conajmniej takich od ogrodzeń i to jeden obok drugiego - dosłownie przez płot.