PDA

Zobacz pełną wersję : Kredyt refinansacyjny w DomBanku ???



Pomocy:-)
26-07-2008, 20:47
Witam trafiłam tutaj szukając opini o tym Banku (GetinBank) - kredyty hipoteczne syngowane logo DomBank . Mam już zaciągniety kredyt hipoteczny w BPH po przekształceniu w PeKaO około 80000zł do tego dokładam około 40000zł drobnych kredytów i 30000zł na remont czyli łacznie około 150000zł ale w CHF !!!
warunki jakie otrzymałam to:
prowizja 1,5%
ubezpieczenie jednorazowo około 2350zł
ubezpieczenie od ognia itp około 200zł rocznie
ubezpieczenie od spadku wartości nieruchomości około1550 zł
ubezpieczenie na czas wpisu hipoteki 460 zł
libor 3 m
wskaźnik LTV 60%
co daje całkowite oprocentowanie 4,46%
rata kredytu 1049zł
kurs przykładowy sprzed 2,151 kupno 1,996
okres spłaty 20 lat
nic nie wplacamy w gotówce bo całe koszty wpływają w wartość kredytu czyli zamiast ww. 150000zł to bierzemy 154500zł
rozliczenie remontowe w formie foto a wycena wartości nieruchomiści na podstawie foto wykonane przez Nas i podana wartość nieruchomiści około 250000zl narazie czekamy na decyzje kredytowa ale niestety przeczytała różne opinie o tym banku i przyznam iż ciutsie wystraszyłam Napiszcie prosze co sądzicie o tym banku moze jakieś doświadczenia bo przyznam iz w MBanku ponieważ jest to refinansowanie to oprocentowanie dostaliśmy prawie 6% natomiast Multibank i Millenium poimo naszego ponaglania nie odezwali się wcale kurcze juz nawet myslałam aby iść samemu do oddziałów ww. banków ale po przestudiowaniu oferty w necie i wstemnej rozmowie z doradcą dają nam podobne warunki i guzik już sama nie wiem co zrobić???Prosze pomóżcie mi jeśli ktoś miał już kontakt z tym bankiem, kredytem refinansacyjnym lub może polecić jakiś bank!!!!