PDA

Zobacz pełną wersję : kredyt na zakup działki rolnej



iluna
28-07-2008, 10:11
W których bankach można otrzymać kredyt na zakup działki rolnej?
Ziemia ma status rolnej, w gminie brak jest planu zagospodarowania przestrzennego. Prawdopodobnie otrzymam WZ, ale zależy mi na sfinalizowaniu transakcji już teraz.
Potrzebuję kredyt w wysokości 100% wartości inwestycji.
Póki co znalazłam jedynie w ofercie BGŻ.
Prosze o rady odnośnie takiego kredytu.
Nie jestem rolnikiem i nie prowadzę działalności gospodarczej, więć chyba na żadne preferencyjne warunki nie mam co liczyć, dobrze myślę?
z góry dziękuję za pomoc :)

Kuna
04-08-2008, 19:03
Byłem w Lukas bank i dają bez problemu . Oczywiście muszą być wydane WZ . Banki spóldzielcze także dają . Kwestia potargowania się .

iluna
06-08-2008, 20:57
Dziękuję za odpowiedź. W BGŻ udzielają takich kredytów i to na sensownych warunkach, nie trzeba warunków zabudowy, może być kredyt na zakup ziemi stricte rolnej. Może komuś się przyda...

tofee
18-08-2008, 14:13
My mamy w PKO BP i decyzja kredytowa bez zadnych problemow i tak szybko ze to my opoznialismy cala sprawe ...
Dodatkowym plusem byl bardzo dobrze wyszkolony doradca (a nie paniusia ktora pracuje od 2 tyg i ma stanowislo doradca kredytowy a ostatecznie ja wiem wiecej od niej)

Polecam.

sevson
24-08-2008, 23:01
ja na działkę rolną z wydanymi WZ kredyt wziąłem w Millennium. Rok temu to było i wtedy na zakup działki czysto rolnej bez WZ kredyt oferowali mi jedynie w Banku Gospodarstwa Krajowego. A z wydanymi warunkami zabudowy pod uwagę brałem jeszcze oferty BGŻ i mBanku.

expert
04-09-2008, 20:03
a na stronie kredyt-w-czestochowie.pun.pl jest napisane jak zaoszczedzić na kredycie w BGŻ[/url]