PDA

Zobacz pełną wersję : Czy to prawda ze drewno opałowe ma podskoczyć z ceną o 300%



roletka
01-10-2003, 10:50
Witam
Czy to prawda ze drewno opałowe ma podskoczyć z ceną o 300% ?
Gdzieś w radio o tym wczoraj było.

No to już popaliłem sobie w kominku całą zimę jak za m3 będzie trzeba wywalić ok. 300 zł
kogoś w tych lasach Państwowych pogięło

Jaro

RafaelS
01-10-2003, 17:05
No to cena by sie zblizyla do drewna szalunkowego. Zlodzieje wegla przerzuca sie na kradzieze z lasu i LP odnotuje straty i bedzie nastepne w kolejce do likwidacji/sprzedania.

Wakmen
02-10-2003, 10:06
Myślę, że jak wsystko drożeje to idrewno opałowe pójdzie do góry, ale żeby aż o tyle to lekka przesada. Ludzie zajmują się plotkami i niema sensu zawracać sobie nimi głowy.

Karol N.
02-10-2003, 11:34
Myślę, że jak wsystko drożeje to idrewno opałowe pójdzie do góry, ale żeby aż o tyle to lekka przesada. Ludzie zajmują się plotkami i niema sensu zawracać sobie nimi głowy.

Przymierzam sie do kominka i w rozmowach z dystrybutorami wkladow i firmami budujacymi kaminki, pytalem jak wyglada na rynku z kupnem drewna. Twierdzili zgodnie ze coraz trudniej kupic bo zainteresowanie kominkami jest ogromne. W konsekwencji ceny beda rosly. Pamietacie moze numer z gazem ziemnym. Kiedys gaz byl tani i wszyscy przechodzili na gaz. Jak juz wszyscy przebudowali sobie kotlownie ceny gazu tak podskoczyly, ze zaczeto powracac do wegla.

Pozdrawiam
Karol N.

groszek 3
02-10-2003, 12:06
Bardzo ciekawe.....muszę to przemyśleć...przed założeniem instalcji c.o.

Tylko na co????

Pozdrawiam G

kodi_gdynia
02-10-2003, 12:50
Podobno są domy w których jednym źródłem ciepła jest organizm ludzki. Więc tylko rodzić pozostaje.
:lol:
Pozdrawiam

groszek 3
02-10-2003, 12:54
Mały harem?????

To chyba nie dla mnie, bo lubię zacisze domku, bambosze....itp
:D
Groszek

03-10-2003, 09:45
A jak myślicie, na czym polega "reforma" górnictwa węgla. Zlikwidują kopalnie, węgiel zdrożeje i jego wydobcie będzie opłacalne !!!!
Normalne. Najpierw podpucha, a potem z grubej rury podwyżki.