PDA

Zobacz pełną wersję : Proszę o opinie o AQUA DROP (odżelaziacze) z Warszawy



Agness_s
29-07-2008, 17:59
Drodzy Forumowicze

Czy ktoś miał doczynienia z firmą AQUA DROP p. Wojciecha Szczepanka z Warszawy? Firma zajmuje się systemami oczyszczania i uzdatniania wody - odżelazianie, zmiękczanie itp.

Proszę o opinie

m@rtini
17-08-2008, 22:33
Skoro nic o nich nie wiesz to może lepiej OTAGO.
Robią to samo (sami tez produkują te ustrojstwa) i opinii o nich trochę jest....

Ja polecam zakup i instalcję od nich (cena tez jest ok)

faflusniak
01-02-2009, 22:52
Odświeżam wątek.
Czy ktoś korzystał z usług firmy Aqua Drop?

Agness_s
02-02-2009, 10:32
NIE POLECAM!!!!
Same problemy, wykonawca p. Szczepanek nie wywiązuje się z postanowień umowy.

faflusniak
02-02-2009, 21:20
Jakie konkretnie miałaś problemy z tą firmą?

Agness_s
07-02-2009, 19:34
Witam
Ja i mój sąsiad żałujemy że ich wzięliśmy. Myslimy nawet zeby to wyrzucic i zamontować inny system.
Od samego początku są awarie, z tym że na początku to przyjeżdżali w celu ich usunięcia, ale po paru miesiącach p. Szczepanek(szef aqua drop) stwierdził, że umowa z zapisem o 2 letniej gwarancji to tylko papier - dla niego bez znaczenia i nie ma zamiaru więcej przyjeżdżać i odbierać od nas telefonów.
Jego to nic nie obchodzi, że jednym razem woda zalewa Ci dom, drugim razem nie masz wody przez kilka dni, itp.
Musieliśmy juz niejednokrotnie usuwać awarie i kupowac potrzebny sprzęt na własny koszt.
Sprawa jest narazie w Urzędzie Inspekcji Handlowej.
W cenie którą oni proponują są i inne firmy, jesli już którąś wybierzesz, to proszę daj znać, gdyz my naprawdę myślimy o zmianie tego urządzenia.
Pozdrawiam

siknitrus
08-12-2010, 19:11
Witam.

Ja również nie polecam tego wykonawcy. Filtr po zainstalowaniu przeciekał o co p. Szczepanek obwinił... mnie. :) Usterkę co prawda usunął. Filtr od początku nie filtrował wody a na moje telefony wymyślał zawsze jakieś wykręty:
- że woda w studni się nie ustabilizowała
- że za małe ciśnienie w hydroforze
- że zły hydrofor
- że płukanie źle ustawion

Po interwencji innego wykonawcy i zupełnym przemontowaniu wszystkiego, filtr zaczął działać stabilnie, aczkolwiek musze go płukać co 2 dni, co jest w gruncie rzecy problematyczne i kosztowne. Z czego wnoszę że filtr jest nie dobrany do wody która mam w studni.

Dodatkowo to bardzo niesympatyczny i przemadrzaly człowiek.

qbek17
08-12-2010, 19:41
Aż dziwne, że przy dzisiejszej konkurencji taka firma jeszcze istnieje.

wuzetka
04-07-2011, 09:05
Na razie mogę potwierdzić, że jest to bardzo przemądrzały i arogancki człowiek, kompletnie nie z tego świata - dzwoniąc do niego z uwagami na temat źle działającej stacji uzdatniania wody był nieuprzejmy przerywa, nie daje dojść do słowa.

Oczywiście do naprawy wysłał jakiegoś innego człowieka. Zobczymy co jest nie tak z tym SUW i napiszę więcej, ale już żałuję że nie sprawdziłem tej firmy lepiej.

Sławoń
18-05-2014, 19:36
Chciałem odświeżyć wątek.
Czy ta firma dalej tak podchodzi do klienta jak opisano w poprzednich postach??
Czy może się coś zmieniło?? Na allegro 98% pozytywów.
Jeżeli ktoś ostatnio robił jakieś zakupy w tej firmie będę wdzięczny o jakiś info.