PDA

Zobacz pełną wersję : Nowiuteńka



Danusia
02-10-2003, 09:36
Witam wszystkich obecnych! Jestem nowa, choć w kwestii budowy dość zaawansowana (niedawno się wprowadziliśmy na Morasko). Teraz szukamy kogoś do obudowania kominka (pilne, bo mi ziiiimno!). Polecicie jakiegoś mistrza? Prooooszę, napiszcie do mnie!
Danuśka :roll:

Agacka
02-10-2003, 09:42
Danuśka wpisałaś się jako nowy temat na klub budujacych! A lepiej byłoby wybrać swoja najblizszą Twojego miejsca budowy grupę i tam wpisać odpowiedz i zadać to pytanie do ludzi z Twojego rejonu!
A jak już się zmęczysz budowaniem to zagladaj do naś na kawiarenkę,gdzie można zawsze wypić kawę i sobie towarzysko pogadać!
Pozdrawiam Aga!

Danusia
02-10-2003, 09:51
Nie wiem, jak to się stało, to było pisane na region, ale jakoś wskoczyło na kawkę. Sorki. Nowam na Forum, i trochę mi się te guziki mylą. Myślę, że jeszcze parę fopasów popełnię, zanim się tu ZADOMOWIĘ. Ale za zaproszenie na kawkę - wielkie dzięki. Chętnie, i owszem.
Danuśka
P.S. Ciekawe, gdzie tym razem wskoczy ta wiadomość :lol:

Agacka
02-10-2003, 09:55
wyskakuje zawsze tam gdzie ją wrzucimy ,no chyba że REDAKCJA macza w tym palce :lol: Ale nie zrażaj się zupełnie nie takie gafy były tu popełniane wiem coś o tym! :oops: :oops: :oops:

Danusia
02-10-2003, 10:06
Redakcjo!!! Litości!!! Wyrzuć temat Nowiuteńka . Bo wstyd!!!
Danuśka :oops: :oops: :oops: A ja nie umiem. No co....nobody's perfect

Agacka
02-10-2003, 10:09
Danuska spokojnie! otwórz sobie najpierw wątek w którym chcesz by sie znalazła twoja wypowiedź-najedź myszką na najwyzszy nr strony i kliknij!
A poten zjedź na dój strony i daj odpowiedz a nie nowy temat!I będzie dobrze![/b]

Danusia
02-10-2003, 10:19
Dzięęęki Agacka, to miło, że mi pomogłaś!!!! Już byłam bliska tej prawdy, ale Ty mnie upewniłaś, i już się nie boję!!! Niech tylko adm to wymaże, ten mój obciach....Wiwat Życzliwa Agacka!
Danuśka
ps do przeczytania na kawce!

ponury63
02-10-2003, 16:04
Danusia,
Admin nie jest w stanie wszystkiego czytać. Najlepiej prośby w sprawach usuwania wątków [i innych też] kierować do Redakcji [wjeżdżasz w dział np. "Klub Budujący", na górze jest napis "moderator - Redakcja", klikasz w tę Redakcję :) i potem w "wyślij prywatną wiadomość" (takie dwa ludki), wysyłasz i już.. to znaczy czekasz, aż prośbie Twej stanie się zadość 8)

Pozdriv

__________________________________
Każdy kiedyś zaczynał...

Danusia
02-10-2003, 20:24
Ponury!
Nie dość,że ponury, to jeszcze doskonały. Wielkie dzięki za wyrozumiałość! Jestem taka wzruszona... Jeden dzień, i tylu życzliwych ludzi...Chlip, chlip....Do zobaczenia... :wink: