PDA

Zobacz pełną wersję : ozdobne gąsiory



darek7117
06-08-2008, 14:51
Czy ma ktoś ozdobne gąsiory na dachu swojego domku? No wiecie takie tam koguty, koty czy inne stwory? :lol: Pochwalcie się !!!

jacekp71
06-08-2008, 14:57
ja mam mieć .... od kilku juz tygodni stoi sobie i czeka na chetnego, ktory go zamontuje ;-)

kogucik ....

pablitoo
06-08-2008, 15:00
Mój sąsiad ma na dachu : koguta , sowę i szpic - nie obraźcie się ale "wieś tańczy i śpiewa" - no ale o gustach sie nie dyskutuje ...

DorciaIQ
07-08-2008, 16:45
A fotki byś nie dał rady cyknąć? Też jestem ciekawa jak to wygląda w naturze...
Szczerze mówiąc korci mnie żeby sobie coś takiego dla jaj zamontować, ale obawiam się że ktoś może nie skumać dowcipu :P

reng
07-08-2008, 17:11
nam się podobał lunatyk, ale nie zdecydowaliśmy się :)

dandi3
08-08-2008, 07:05
w jednym z dzienników (nie powiem którym) widziałem czerwonego lwa zwisającego z kalenicy. Cos to jednak ma w sobie z tego co pisał przedmówca o wsi śpiewającej tańczącej chociaż gdyby miałoby to być coś z jajem jak wyżej wzmiankowany lunatyk to kto wie... 8) 8) 8)

DorciaIQ
08-08-2008, 07:36
w jednym z dzienników (nie powiem którym) widziałem czerwonego lwa zwisającego z kalenicy. Cos to jednak ma w sobie z tego co pisał przedmówca o wsi śpiewającej tańczącej chociaż gdyby miałoby to być coś z jajem jak wyżej wzmiankowany lunatyk to kto wie... 8) 8) 8)

Lwa z kalenicy? To niezłe :o
A nie mógłbyś chociaż zdjątka przekleić nie zdradzając toższamości autora coooo? :D

Cypek
08-08-2008, 07:40
Jak będę dziś rowerkiem jechał to mogę komórką pstryknąć.
Czy taka jakość satysfakcjonuje czy odpuścić?

dandi3
08-08-2008, 07:47
w jednym z dzienników (nie powiem którym) widziałem czerwonego lwa zwisającego z kalenicy. Cos to jednak ma w sobie z tego co pisał przedmówca o wsi śpiewającej tańczącej chociaż gdyby miałoby to być coś z jajem jak wyżej wzmiankowany lunatyk to kto wie... 8) 8) 8)

Lwa z kalenicy? To niezłe :o
A nie mógłbyś chociaż zdjątka przekleić nie zdradzając toższamości autora coooo? :D

Sama tego chciałaś - ja umywam łapska od wszelkiej odpowiedzialności:

http://img211.imageshack.us/img211/4584/lewhl4.jpg

dandi3
08-08-2008, 07:48
Jak będę dziś rowerkiem jechał to mogę komórką pstryknąć.
Czy taka jakość satysfakcjonuje czy odpuścić?

NIE ODPUSZCZAJ. Już mi się zaostrzył apetyt na absurd. Chcę zobaczyć bez względu na jakość.

DorciaIQ
08-08-2008, 07:51
w jednym z dzienników (nie powiem którym) widziałem czerwonego lwa zwisającego z kalenicy. Cos to jednak ma w sobie z tego co pisał przedmówca o wsi śpiewającej tańczącej chociaż gdyby miałoby to być coś z jajem jak wyżej wzmiankowany lunatyk to kto wie... 8) 8) 8)

Lwa z kalenicy? To niezłe :o
A nie mógłbyś chociaż zdjątka przekleić nie zdradzając toższamości autora coooo? :D

Sama tego chciałaś - ja umywam łapska od wszelkiej odpowiedzialności:

http://img211.imageshack.us/img211/4584/lewhl4.jpg

To musikiem w ogrodzie też gipsowe lwy leżą 8)
Chyba że właściciel ma takie samo poczucie "jaja" jak ja, to mi się podoba nawet :wink:

dandi3
08-08-2008, 07:55
To musikiem w ogrodzie też gipsowe lwy leżą 8)
Chyba że właściciel ma takie samo poczucie "jaja" jak ja, to mi się podoba nawet :wink:

Bez szans - widziałem cały dom. Pełen jest zakamarków i jaskiń rozkoszy, okien kształtu wszelkiego i zaskakujących rozwiązań. Całość prezentuje się miodnie

pierwek
08-08-2008, 08:19
eee...taki mały lewek... ;)
jedna forumowiczka chwaliła się, że widziała w zakładzie kamieniarskim czterometrowego chińskiego smoka wykutego z bodajże granitu i gdyby nie cena (20 czy 30k pln) to kupiłaby sobie to cudo do ogródka... no coments...

co do innych "straszków" dachowych - sam sobie zamontuje jakąś sowę albo sokoła jak mi gołębie sąsiada zaczną brudzić swoją kaką dach... :evil: - na razie siadają na swoim bo jest trochę wyższy ale kto wie co im do łba strzeli...

DorciaIQ
08-08-2008, 08:29
To musikiem w ogrodzie też gipsowe lwy leżą 8)
Chyba że właściciel ma takie samo poczucie "jaja" jak ja, to mi się podoba nawet :wink:

Bez szans - widziałem cały dom. Pełen jest zakamarków i jaskiń rozkoszy, okien kształtu wszelkiego i zaskakujących rozwiązań. Całość prezentuje się miodnie

Ale czad :o :wink: Może jakaś podpowiedź chociaż, słowo kluczowe po czym szukać??? Proszę? :D

dandi3
08-08-2008, 09:15
no dobra: oto podpowiedź:

1 - autor to elita forum
2 - jego avatar to zły krasnal
3 - projekt domu jest taki jak mój miał być kiedyś (infos w dzienniku)

bardziej podpowiedzieć się zwyczajnie nie da

Dodam, że dziennik ów to zawiła beletrystyka okraszona przaśnym humorem. Czyta sie miło i przyjemnie. Polecam na depresję, manię przesladowczą i nerwicę natręctw.

Malwina Napiórska
25-01-2012, 17:58
Dawno tu nikt nie zaglądał. Czyżby to znaczyło, że nikt nie montuje takich gąsiorów? My sie zastanawiamy czy nie zrobić sobie tej przyjemności i kupić lunatyka z firmy tondach, bo są tańsze niz te z allegro

Andrzej Wilhelmi
27-01-2012, 00:15
Bardzo fajne wyróżnienie dachu. Kamieniczki na rynku też różnią się ozdobami i to im nie przeszkadza a dodaje kolorytu. Pozdrawiam.

rosek
27-01-2012, 19:15
Dawno tu nikt nie zaglądał. Czyżby to znaczyło, że nikt nie montuje takich gąsiorów? My sie zastanawiamy czy nie zrobić sobie tej przyjemności i kupić lunatyka z firmy tondach, bo są tańsze niz te z allegro

spytaj ile dają gwarancji, jak 2 lata to odpuść...

Malwina Napiórska
02-02-2012, 19:00
Zrezygnowaliśmy z tego lunatyka, ponieważ ich gąsior nie pasuje do naszego, a nie chcieli nam wysłać bez niego. Z firmy (RuppCeramica), której mamy dachówkę nie weźmiemy, bo za drogo wychodzi. Mężulek mi to zrekompesował i kupił strażaka na komin z nierdzewki. Narazie musi starczyć, ale kiedyś i tak go zakupimy.