PDA

Zobacz pełną wersję : Meble kuchenne



golerko
07-08-2008, 15:44
Mam kucheneczkę 2x2,5m Dzisiaj wyceniał mi facet kuchnię "na wymiar". Żadnych cudów, ot szafeczki, blacik, do zabudowy lodówka, zmywarka i piec (BEZ AGD). Podał cenę i ... nie wiemy czy są takie ceny czy się po prostu pomylił. Cena z drzewa olcha 16000 z mdf foliowany 12000. Są 2 krzesełka typu hoker i okap metalowy.

Mymyk_KSK
07-08-2008, 20:50
u nas wycenili podobnie, wiec...takie ceny "dają" :evil:

skończyło sie na meblach z IKEA - a zarzekaliśmy się, że już nigdy więcej...

bar_kam
11-08-2008, 13:56
kuchnia w domu otwarta na jadalnie, jakieś 8m2 kuchni, zabudowa w U plus barek, w sumie jakieś 6mb mebli na dole i z 3-4 mb szafek wiszacych - mdf - cena 7 tys bez agd, do tego agd gorenje plus logówka side by side - 13 tys. W sumie cała kuchnia to 20 tys...

ambroo
11-08-2008, 15:05
Wyjściowa cena kuchni to praktycznie 1000zł/mb za mdf, z reguły stolarze nie liczą w tym żadnego sprzętu agd. Najlepszą alternatywą w takim przypadku jest wybór frontów z płyty (`postforming') zwłaszcza gdy decydujemy się na zabudowę w nowoczesnym stylu, cena spada wówczas o ok30-40% a efekt jest naprawdę dobry. jeśli jest ktoś zainteresowany mogę zamieścić zdjęcia
Pozdrawiam

onna
15-08-2008, 09:32
na Wnętrzach masz wątek dotyczący cen kuchni. Moim skromnym zdaniem 16 tys za prostą małą (2x2,5?) kuchnię z płyty to dużo. CHyba że okap o którym mowisz jest wliczony i to jakiś wypasiony jest...

nitubaga
15-08-2008, 14:53
popieram ....

koszt 12 tys i więcej to się płaci za kuchnie drewniane...lub za mdf ale np z koszami typu cargo...może jakimiś modzonymi bajerami :roll: no chyba, że masz drogie i jakies wymyślne okucia? :roll:

ja 4 lata temu w brw za 6mb zabudowy górą i dołem, bez agd, blatu i okapu dałam niespełna 4 tys...(model dziewiąta symfonia jakbyś chciał zobaczyć) może warto jeszcze popytac kogoś innego :wink:

arturpawel
15-08-2008, 15:04
wrzuc projekt to obejrzymy i wycenimy ... :D

Nefer
15-08-2008, 15:11
Tak sobie rzuciłam oczkie w projekt i wychodzi mi 8m zabudowy.. hmmm... tanio nie będzie...

cieszynianka
17-08-2008, 14:32
Oj, a ja na mojego narzekałam, że drogo mi wycenił :o
Dobrze, że mu tego głosno nie powiedziałam :lol:
Odszczekuję !!!
Około 10 m dołu, wszystkie sprzęty do zabudowy, 2xcargo, wszystkie doły wyjeżdżające, 4m górnych szafek + lada oddzielająca od jadalni - 11 000zł.
Właśnie sie robią.
Sprzęty kupowałam sama.

befcia
20-08-2008, 12:57
Wyjściowa cena kuchni to praktycznie 1000zł/mb za mdf, z reguły stolarze nie liczą w tym żadnego sprzętu agd. Najlepszą alternatywą w takim przypadku jest wybór frontów z płyty (`postforming') zwłaszcza gdy decydujemy się na zabudowę w nowoczesnym stylu, cena spada wówczas o ok30-40% a efekt jest naprawdę dobry. jeśli jest ktoś zainteresowany mogę zamieścić zdjęcia
Pozdrawiam

witam jestem zainteresowana prosze o zamieszczenie zdjec ;-)

khaldum
24-08-2008, 10:47
wydaje mi się bardzo dużo...
za swoją z MDFu w tym 3 sztuki cargo, szuflady w okuciach 9 szt tych ze środkowej półki mocne ale nie samodomykające się, kosze w narożnikowej,
lodówka w zabudowie, zmywarka w zabudowie, piekarnik w zabudowie, szafki podwyższone z blatami wysokość 93 cm/, grube blaty + płyty w okleinie na ściany z montażem dałam 9 tys. sprzęt Boscha do tego 4500. Łącznie szafek dolnych 8 m + 2 wiszące do tego 3 wysokie - lodówka , piekarnik i cargo

pozdrawiam