PDA

Zobacz pełną wersję : SZUKANIE WODY - KTO ZNALAZŁ WODE NA DZIAŁCE ???



urgot
11-08-2008, 20:30
Kto szukał wody i kto wode znalazł ???

Trociu
11-08-2008, 21:39
Zależy o jaką wodę Ci chodzi. Ja kopiąc pod szambo znalazłem ją bez problemu.

gawel
25-08-2008, 11:39
kierownik ekipy/operator "wiertła" obszedł działke zygzakiem po kolei po czym zapytał sie mnie "gdzie ma być ta studnia?" odpowiedzialem że czy to mozna tak sobie wybrac?? :o "owszem u Pana na dzialce jest wszedzie dostępna to tylkio kwestia głębokości" wiec wybrałem 3 metry od garazu, bo tam mam hydrofor. Woda jest i owszem zgodnie z opisem wykonawcy studnia o bardzo stabilnym wydatku ale niewielkim 2000l/h. Jak dla mnie wystarcza i jest OK. Używamy jej jako awaryjnego źródła wody bo wodociąg jest niewydolny coraz bardziej :evil: no i do podlewania. Koszt tej studni to 550 zł, głębokośc 12 m czas wykonania 2 h. Polecam!

czopuch
25-08-2008, 15:04
Podobnie jak przedmowca. Chybil-trafil. Jak powiedzial pan wiercacy, okolica generalnie lezy na wodzie, kwestia glebokosci. Popytalem sasiadow, "zaryzykowalem". I rzeczywiscie zaczela sie na 9 m.

pierwek
25-08-2008, 20:59
a ja sobie wykopałem studnie z kręgów na 3m - woda jest od 1,5m - studnia ma służyć do podlewania zieleni - wykopałem ją w miejscu które mi akurat pasowało - z tym że u mnie jest wysoki poziom wód gruntowych - teren jest gliniasty ale są taki żyłki piasku i z tych właśnie żyłek dość szybko sączy się woda

aru
26-08-2008, 13:18
kierownik ekipy/operator "wiertła" obszedł działke zygzakiem po kolei po czym zapytał sie mnie "gdzie ma być ta studnia?" odpowiedzialem że czy to mozna tak sobie wybrac?? :o "owszem u Pana na dzialce jest wszedzie dostępna to tylkio kwestia głębokości" wiec wybrałem 3 metry od garazu, bo tam mam hydrofor. Woda jest i owszem zgodnie z opisem wykonawcy studnia o bardzo stabilnym wydatku ale niewielkim 2000l/h. Jak dla mnie wystarcza i jest OK. Używamy jej jako awaryjnego źródła wody bo wodociąg jest niewydolny coraz bardziej :evil: no i do podlewania. Koszt tej studni to 550 zł, głębokośc 12 m czas wykonania 2 h. Polecam!
jakiś namiar na tego magika?
(po której stronie tej "prawie warszawy" ?)

w radiestetów nie wierzę, nie ma takiej potrzeby

pazook
26-08-2008, 15:24
Przyszli panowie i się spytali gdzie chcę mieć studnię - dokładnie jak u kolegów powyżej. Też mam za garażem. Woda na 12 metrach - lustro wody obecnie na 5.

gawel
26-08-2008, 18:03
kierownik ekipy/operator "wiertła" obszedł działke zygzakiem po kolei po czym zapytał sie mnie "gdzie ma być ta studnia?" odpowiedzialem że czy to mozna tak sobie wybrac?? :o "owszem u Pana na dzialce jest wszedzie dostępna to tylkio kwestia głębokości" wiec wybrałem 3 metry od garazu, bo tam mam hydrofor. Woda jest i owszem zgodnie z opisem wykonawcy studnia o bardzo stabilnym wydatku ale niewielkim 2000l/h. Jak dla mnie wystarcza i jest OK. Używamy jej jako awaryjnego źródła wody bo wodociąg jest niewydolny coraz bardziej :evil: no i do podlewania. Koszt tej studni to 550 zł, głębokośc 12 m czas wykonania 2 h. Polecam!
jakiś namiar na tego magika?
(po której stronie tej "prawie warszawy" ?)

w radiestetów nie wierzę, nie ma takiej potrzeby

poszło na prv

aha26
26-08-2008, 20:01
u nas malzonek przyprowadzil dwoch panow ,powioedzial w ktorym miejscu maja wiercic no i chlopaki do wody sie do wiercili i tym sposobem wode mamy :wink: