PDA

Zobacz pełną wersję : Solary - Pralka, zmywarka z opcją ciepłej wody?



Gelus
18-08-2008, 13:29
Witam

Zamierzam w nowo budowanym domu zainstalować solary...... więc skoro ciepła woda darmo - grzechem byłoby podgrzewać w pralce lub zmywarce....
Ale oferta pralek/zmywarek jest mniej niż uboga jeżeli chodzi o podłączenie ciepłej wody / możliwość dogrzania....
Macie jakieś doświadczenia w tej kwestii?
Może ktoś użytkuje taki sprzęt -
Znalazłem jakieś pralki bąbelkowe, ale w Polsce prawie nie do zdobycia ---> serwis pewnie jeszcze gorszy.

Proszę o poradę.
Pozdrawiam

KrzysztofLis2
18-08-2008, 14:32
Ale oferta pralek/zmywarek jest mniej niż uboga jeżeli chodzi o podłączenie ciepłej wody / możliwość dogrzania....
Moja zmywarka, pierwsza lepsza w sklepie, ma możliwość zasilania ciepłą wodą zamiast zimnej. Tylko temperatura nie może być wyższa niż ileśtam. A rurka do wody jest tylko jedna. :)

coulignon
18-08-2008, 19:41
pralka - stare polekie polary i ruskie wiatki miały taką mozliwośc.

zmywarka - kazda ale jest mały myk - płyn do nabłyszczania przestanie nabłyszczać. :wink:

KrzysztofLis2
18-08-2008, 20:30
Słyszałem też, że gorzej suszą...

Gelus
29-08-2008, 07:40
Po pewnych poszukiwaniach znalazłem pralkę....

heh... ale nie w Polsce...
http://www.daewoo-electronics.es/eu/products/living_washing_prod.asp?idprod=235#

joannaj75
29-08-2008, 10:05
dobry wątek ..też będę mieć solara i można by zasilać ciepłą wodą zmywarkę i pralkę !!!! tylko gdzie to kupić !?

Gelus
30-08-2008, 08:13
Najciekawsze że niektóre modele sprzedawane w Polsce (różnych producentów) mają opcję ciepłej wody - tylko w Polsce jest one "niebardzo" dostępna....

Pozdrawiam
Gelus