PDA

Zobacz pełną wersję : hydraulika w płycie Legalet



janieszka
18-08-2008, 15:14
Witam! czy ktos jest w stanie podpowiedzieć mi co zrobić,jeżeli wykonawca płyty umieścił w złym miejscu rury do kanalizacji??? Dokładnie wyjście pod sedes i wannę pół metra w bok (do kuchni :() a wyjście pod zlewozmywak mam 50cm od ściany i trudno wyprowadzic stamtąd przewód zeby nie był widoczny spod szafki. Przyszedł hydraulik (same dobre opinie o nim słyszałam) i stwierdził,ze żeby przesunąć odpływy musi sie dostac do najblizszego rozgałezienia czyli 50cm wgłąb czyli jest to juz pod fundamentem. Problem w tym że trzeba ciac fundament czyli płyte uzbrojona i styropian pod nią. Że tak jest wg sztuki. Boje sie że taka ok 30cm dziura naruszy sztywnośc płyty, nie wspominajac o szczelności izolacji. Czy nie ma innego wyjścia??? Czy trzeba tak, może płyciej można ciąc i wstawic kolanko??? A jezeli, to jak potem załatac dobrze taką dziure. CZy może ktoś ma doświadczenia z poprawianiem instalacji w płycie Legalet? Proszę o pomoc.
pozdrawiam janieszka

coulignon
18-08-2008, 19:29
nie tnij tego legaletta bo domek Ci się na głowę zawali!
Złóż reklamację do wykonawcy płyty. Niech on się pomartwi i przebuduje instalecję na swój koszt.