PDA

Zobacz pełną wersję : oświetlenie punktowe płytek posadzkowych w korytarzu



lukasz123
19-08-2008, 07:16
Witam , chce zrobić oświetlenie punktowe w płytkach , szukam lampek średnicy około 2 cm . plan jest taki żeby wywiercić utwór w pytce i tam zamontować to światełko . będzie to połączone z czujką ruchu , i zaświecać sie w nocy stanowiąc "drogę " przez korytarz.
czy ktos ma takie lampki zrobione , jak sie to sprawuje i gdzie najlepiej to zakupic?
z gory dziekuje :)

mery26
19-08-2008, 08:41
po co wiercić? są gotowce oparte na diodach-wsadzasz to w fuge.Na allegro powinno być

lukasz123
19-08-2008, 09:59
bede szukał , ale takie okragle np. co 1 metr w nocy jak idziesz musi wygladac ladnie, moze ktos jeszcze pomoze :)

mery26
19-08-2008, 10:36
myślałem o tym
http://www.allegro.pl/item420131276_nowosc_oswietlenie_led_do_fug_swiats wiatla.html

skilll
19-08-2008, 11:02
Witam , chce zrobić oświetlenie punktowe w płytkach , szukam lampek średnicy około 2 cm . plan jest taki żeby wywiercić utwór w pytce i tam zamontować to światełko . będzie to połączone z czujką ruchu , i zaświecać sie w nocy stanowiąc "drogę " przez korytarz.
czy ktos ma takie lampki zrobione , jak sie to sprawuje i gdzie najlepiej to zakupic?
z gory dziekuje :)


Wywiercić otwór w pytce. dobre. Wiem, że to tylko literówka ale sympatyczna :D

lukasz123
19-08-2008, 11:42
Witam , chce zrobić oświetlenie punktowe w płytkach , szukam lampek średnicy około 2 cm . plan jest taki żeby wywiercić utwór w pytce i tam zamontować to światełko . będzie to połączone z czujką ruchu , i zaświecać sie w nocy stanowiąc "drogę " przez korytarz.
czy ktos ma takie lampki zrobione , jak sie to sprawuje i gdzie najlepiej to zakupic?
z gory dziekuje :)


Wywiercić otwór w pytce. dobre. Wiem, że to tylko literówka ale sympatyczna :D


hehe dobre , tez sie usmiałem :D

lukasz123
19-08-2008, 11:45
myślałem o tym
http://www.allegro.pl/item420131276_nowosc_oswietlenie_led_do_fug_swiats wiatla.html

bardzo ładne , ale nie do końca o to mi chodzi . Maja być większe i nie regularnie ułożone np. po łuku

ale wielkie dzieki :)