PDA

Zobacz pełną wersję : dachówka Koramica jakie opinie?



tujajestem
19-08-2008, 14:01
jestem tu nowa :roll: , ale nie zupełnie. pierwszy raz pytam głośno ale zaglądam już od dawna...
przystępujemy do dachu za jakiś miesiąc i zastanawiałam się nad dachówką firmy Koramic?
może macie jakieś doświadczenia pozytywne bądz negatywne?
podzielcie się...
na temat dachówek troszkę tu poczytałam ale nie było o Koramicu
dzięki :lol:

bronson
19-08-2008, 20:13
My mamy na dachu Koramic L15 czerwona angoba od lutego... przetrwała bez żadnych problemów spore wichóry i nawałnice... dzisiaj łaziłem po dachu i siedziałem okrakiem na gąsiorach i nic się nie działo...
dachówka dachówką ale ważna też robota dekarza... nawet dach z creatona można sp**lić

ila66
19-08-2008, 20:27
L 15 to bardzo inteligentnie zbudowana dachowka ,
krycie dachu tą dachowką to czysta przyjemnosc i wielka
satysfakcja z wykonanej pracy

tujajestem
20-08-2008, 19:24
własnie wykonawca nas namawia do tej dachówki, pewnie dobrze się ją kładzie ale mnie interesuje jaka ona jest i czy po latach kilku nie będę żałowała ze nie wzięłam innej?
:wink: :wink:

OGC
20-08-2008, 21:19
Też mam Koramic L15. Na razie dalej jestem zadowolony :)


dzisiaj łaziłem po dachu i siedziałem okrakiem na gąsiorach
To jakiś nowy sport ekstremalny ? :lol:
Też muszę spróbować ;)

martinez44
21-08-2008, 08:08
A co z Koramikiemi E-32 z Goerlitz? Ma ktoś jakieś doświadczenia?

tujajestem
21-08-2008, 13:22
znajomi mojego małżona taką mają , ściągają ją z okolic Monachium. Są baaaaaaardzo zadowoleni. Tylko ja zastanawiam się co zrobią w razie reklamacji. A tak jak blisko kupię to w razie problemów będzie łatwiej
:wink: :wink:

bronson
21-08-2008, 19:40
nasi sąsiedzi mają E-32 zabrakło szczytowych czekali chyba ze 2 miechy, potem hydraulik stwierdził że jeszcze jeden kominek trzeba to chyba koło 3 miechów czekali...


To jakiś nowy sport ekstremalny ?
tia... żeby kominy uszczelnić musiałem się dostać do obu z obu stron a ławę kominarską mam pomiędzy kominami...
gąsiory wytrzymały nacisk moich 8okg wagi...

Lesheck
25-08-2008, 20:50
A co z Koramikiemi E-32 z Goerlitz? Ma ktoś jakieś doświadczenia?

Ja mam;) Bardzo ładna dachówka ale pomimo tego, iż wszystkie dachówki pochodziły z tej samej partii, widać różnicę odcieni. Nam się jednak podoba.

Dosyć mocno się świeci (tu jak kto lubi) - jakiś czas temu ktoś chciał się ze mną założyć, że to glazura i nie wiem co kupiłem;)