PDA

Zobacz pełną wersję : Drzwi DRE



kasiek851
20-08-2008, 17:04
Witam
i na wstępie odradzam drzwi tego producenta w naszym domu zamowilismy 10 sztuk tych drzwi Panowie przyjechali zalozyli i pojechali ( jeszcze nikt nie mieszka w tym domu) jak pozniej przyjechalismy zobaczyc to wszystkie drzwi sa wadliwe tzn maja wystajace gwozdzie i listwy z drzwi odstaja chyba z 20 razy dzwonilismy do firmy zeby przyjechali to zobaczyc i poprawic ale niestety...za ktoryms razem przyjechal pan i zobaczyl drzwi stwierdzajac ze tak nie moze zostac spisal reklamacje ktorej pozniej nie uznano chcemy wymiany wszystkich drzwi!!!walka trwa juz rok czasu i chyba udamy sie z tym najpierw do Rzecznika Praw Konsumenta a potem do Sądu bo tak nie moze byc

plulka
20-08-2008, 22:10
Witam
i na wstępie odradzam drzwi tego producenta w naszym domu zamowilismy 10 sztuk tych drzwi Panowie przyjechali zalozyli i pojechali ( jeszcze nikt nie mieszka w tym domu) jak pozniej przyjechalismy zobaczyc to wszystkie drzwi sa wadliwe tzn maja wystajace gwozdzie i listwy z drzwi odstaja chyba z 20 razy dzwonilismy do firmy zeby przyjechali to zobaczyc i poprawic ale niestety...za ktoryms razem przyjechal pan i zobaczyl drzwi stwierdzajac ze tak nie moze zostac spisal reklamacje ktorej pozniej nie uznano chcemy wymiany wszystkich drzwi!!!walka trwa juz rok czasu i chyba udamy sie z tym najpierw do Rzecznika Praw Konsumenta a potem do Sądu bo tak nie moze byc
Witam, pozwol ze zapytam, czy z powodu partactwa osob montujacych te drzwi mozesz powiedzec ze odradzasz zakupu tych drzwi? Ja mam takie drzwi, zadne gwozdzie czy fruwajace listwy z nich nie wystaja. Nawet najlepsze produkty mozna przy ich niewlasciwym montazu spieprzyc. Ewidentna wina ekipy a nie drzwi co zreszta sama napisalas. Pozdrawiam

Jurek_Z
20-08-2008, 22:18
My mamy 12 drzwi DRE i zarówno z jakości drzwi jak i ich wyglądu jesteśmy zadowoleni. Monterzy wykonali montaż sprawnie i solidnie pomimo występujących odchyłek w otworach drzwiowych. :D

kasiek851
21-08-2008, 05:32
Ja wdidzialam juz zamontowane drzwi wydaje mi sie ze to wada fabryczna...tylko ze nie chca reklamnacji uznac i trzeba bedzie do Sądu iść z tym bo inaczej sobie z nimi nie poradze

AlAmira
26-08-2008, 10:26
Jestem architektem wnetrz, w tym roku wprowadzilam sie do mojego nowego domu w Polsce.
Wszystkie dzrwi zamowilam z firmy Dre i jestem b zadowolona, wszystko dotarlo szczesliwie bez szkod.
Mialabym jedno male zastrzezenie, w Polsce ogolnie producenci nie pakuja dobrze swoich produktow, stad tyle reklamacji. Te drzwi cudem nie byly zniszczone, napewno ktos dbal o to jak je wyjmowal etc...ale rownie dobrze mogly przyjsc cale poobijane. Folia i na rogach styropian nie jest wystarczajace.

Anna Broc
01-09-2008, 23:23
Kupiłam 2 pary drzwi tej firmy, zakładał je mój pan od wykonczania. Przy jednych zauważyłam że taśma fornirowa czy tez jaka tam ona jesrt na brzegu trochę odchodzi, na szczęście moj pan miał żelazko i ją zwyczjnaie przyprasował. Chciałam reklamowac ale on powiedział, ze zrobiliby to samo więc szkoda zachodu. Przyprasował skutecznie . POza tym nie mam zastrzeżeń.