PDA

Zobacz pełną wersję : Mozaika na podłogę w łazience



ewe
21-08-2008, 11:12
witam
prosze o pomoc - łazienka będzie zrobiona płytkami travena - chcielibysmy dac pas mozaiki na ścianie która schodziła by też na podłogę - jaką mozaikę polecacie na podłoge?
Z tego co się podpytywałam w salonie wynikało ze ścienna sie nie nadaje - jest zbyt krucha .Czy faktycznie nie przezyje na podłodze ? :(

OK
21-08-2008, 11:14
Wszystkie gresowe powinny przeżyć. Pytanie, czy Ty przeżyjesz pucowanie tych fug?

mikolayi
21-08-2008, 11:16
Wszystkie gresowe powinny przeżyć. Pytanie, czy Ty przeżyjesz pucowanie tych fug? i cenę za położenie tejże mozaiki ?

ewe
21-08-2008, 11:21
myślisz???? że wytrzymają - kurcze mam z tym na prawde problem bo inspiracja jest taka że na suficie jest zabudowa która schodzi do kabiny prysznicowej i w kabinie na ścianie tej samej szerokosci miała by byc mozaika i potem isc podłogą aż do wyjścia.
O Fugi się nie martwię - mozaika ma byc brązowa i fugi pewnie też :D

OK
21-08-2008, 11:27
Poprawka :oops:
Wszystkie gresy nieszkliwione. A widzę, że ta travena szkliwiona jest :roll:

Bo gres to wytrzyma, gorzej ze szkliwem :roll:

Natalia03
21-08-2008, 21:24
Travena jest plytka ceramiczna a nie gresem szkliwionym i z tejze plytki cieta jest tez mozaika. Absolutnie nie nadaje sie na podloge, szkoda Twoich pieniedzy! Czy na podlodze planujesz Trovana? Robilismy projekt lazienki, gdzie uzyto mozaiki Percy brown (tez z Paradyza) w polaczeniu z Travena, wyglada naprawde pieknie, bo Percy i Travena maja identyczny bezowy ton...
Nata

Sylvie
22-08-2008, 07:06
Mosavit robi szklane mozaiki, z ktorych czesc nadaje sie do kladzenia na podlogi
sa antyposlizgowe
cena tez jakos nie powala

www.mosavit.com

ewe
25-08-2008, 12:51
dzięki wielkie za rady. Na całym dole będziemy mieć podłogę własnie z Percy i może to jest mysl zeby dać tez w łazience kawałek takiej mozaiki - miałoby to jakieś tłumaczenie :)
W sobotę zjeździliśmy punkty z mozaikami kamiennymi ale nic nam nie wpadło w oko.
Pan od glazury pocieszył mnie żebym jako pierwsza spróbowała ile wytrzyma ta z traveny :-? co prawda u nas jest tylko pas i w sumie by się po nim zbytnio nie chodziło. Oj i bądź tu człowieku mądry :roll:

mikolayi
25-08-2008, 13:05
dzięki wielkie za rady. Na całym dole będziemy mieć podłogę własnie z Percy i może to jest mysl zeby dać tez w łazience kawałek takiej mozaiki - miałoby to jakieś tłumaczenie :)
W sobotę zjeździliśmy punkty z mozaikami kamiennymi ale nic nam nie wpadło w oko.
Pan od glazury pocieszył mnie żebym jako pierwsza spróbowała ile wytrzyma ta z traveny :-? co prawda u nas jest tylko pas i w sumie by się po nim zbytnio nie chodziło. Oj i bądź tu człowieku mądry :roll:

Ty przetestujesz, a on kolejnym klientom będzie albo polecał, albo odradzał :wink: