PDA

Zobacz pełną wersję : DOBRE SRODKI DO LIKWIDACJI MCHÓW



szczurek25
22-08-2008, 23:03
WITAM MAM PROBLEM MOJ SZEF POPROSIL MNIE O GENERALNE PORZADKI NA PARKINGU UWZGLEDNIAJAC CZYSZCZENIE KRAWERZNIKOW PROBLEM JES W TYM ZE SA CALE ZIELONE OD MCHOW ROZNEGO TYPU NIE MAM TYLE CZASU ABY JE SKRABAC ZRESZTO PO JAKIMS CZASIE ZNOWU BEDA PEWNIE ZIELONE. PROSZE BORDZO O PORADE ,JAKICH SRODKOW UZYC DO TEGO, WIEM ZE SA TAKOWE, ZE PO OPRYSKANIU I ODCZEKANIU JAKIEGOS CZASU WYSTARCZY ZAMIESC.PROSZE O KONKRETNE NAZWY SRODKOW I GDZIE MOZNA JE DOSTAC.

Z GORY BARDZO DZIEKUJE I POZDRAWIAM

WOJTEK.



[/b][/u][/i]

krzysztofh
23-08-2008, 11:40
To Twój pierwszy post to na początek kilka rad.
Przede wszystkim zadbaj o pisownię. Od błędów aż się roi. Druga sprawa wyłącz klawisz Caps Lock bo "krzyczysz" tym tekstem ,a to wcale nie pomaga, wręcz zniechęca do czytania.

A w temacie: na mech na trawnikach są określone środki chemiczne, ale dobrze też działa jego odkwaszenie i/lub posypanie popiołem z kominka jak jest pod ręką.
Na bruk najskuteczniejszą metodą jest karcher z dobrą dyszą rotacyjną. 100% usuniętego mchu.
Należy jednak mieć na uwadze że, aby mieć czysty bruk zabieg trzeba powtarzać w każdym roku.

szczurek25
23-08-2008, 13:04
Witam i zgóry przepraszam bledy. Dzieki za wskazowki ale nie mam mozliwosci uzycia myjki cisnieniowej poniewaz jest to parking no 700 samochodow i chyba sam rozumiesz ze bylo by bardzo trudno. Jesli znasz jakies konkretne nazwy chemikaliow bylbym bardzo wdzieczny.Jesli znow narobilem bledow to przepraszam.
pozdrawiam

Andrzej Wilhelmi
23-08-2008, 21:00
Jest dość skuteczny preparat firmy ISOLA. Powinieneś go otrzymasz w profesjonalnej hurtowni pokryć dachowych sprzedającej produkty tej firmy. Pozdrawiam.

szczurek25
24-08-2008, 15:05
Wielkie dzieki. Rowniez pozdrawiam
[/list]