PDA

Zobacz pełną wersję : Pomocy- poroysowali mi szyby w oknach :(



pit79
23-08-2008, 18:03
Moi mistrzowie na budowie :evil: :evil: dziś , jak szlifowali okna to oczywiscie porysowali mi szyby papierem sciernym, w mijscach gdzie szyba jest wklejona.

Czy mozna to jakoś usunąć , są jakieś pasty polerskie do szkła czy coś, lub chociaż zminimalizować.

Jak to zrobili nie pytajcie- mistrze są i tyle :evil:

da się coś z tym zrobić , czy myszę sie przyzwyczaić? :(

jareko
23-08-2008, 18:12
spróbować dogadać sie z fachowcem od szyb samochodowych - może pokusi sie i przyjedzie by polerkę zrobić - sam nie probuj - szanse sa znikome

pit79
23-08-2008, 18:13
czyli przyzwyczaić się :( bo to sporo kasy pewnie kosztuje

Last Rico
23-08-2008, 20:35
Tlenek ceru, nazwa handlowa Cerox, stosuje się go do ostatecznego polerowania szkła.
Silnie ściera, jednocześnie daje lustrzaną powierzchnię gdyż ma ziarno 0,3 um, powierzchnia
jest tak dobra że używa się go do polerowania szkieł optycznych. :) W zawiesinie wodnej
nieaktywny chemicznie - śmiało może się stykać z PCV, lakierami itp. To najlepszy środek.

Leesou
23-08-2008, 20:39
A ja bym policzył ile będzie kosztowała wymiana szyb o tyle mniej zapłacił fachowcom. No chyba że był to wujek ze szwagrem i robili za kratkę browarka :-?

stiff
23-08-2008, 20:43
Tlenek ceru, nazwa handlowa Cerox, stosuje się go do ostatecznego polerowania szkła.
Silnie ściera, jednocześnie daje lustrzaną powierzchnię gdyż ma ziarno 0,3 um, powierzchnia
jest tak dobra że używa się go do polerowania szkieł optycznych. :) W zawiesinie wodnej
nieaktywny chemicznie - śmiało może się stykać z PCV, lakierami itp. To najlepszy środek.

Po 20 zł na allegro

pit79
23-08-2008, 21:02
Stff i Last Rico WIELKIE DZIĘKI

wymiana szyb nie wchodzi w grę