PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z drzwiami Consalnet



Rangers76
23-08-2008, 20:59
Mam problem.
Wstawiłem drzwi Consalnet. Dołączone był komplet kluczy: dwa montażowe jeden kodujący i 5 kluczy użytkowych. Podczas montażu używałem kluczy montażowych. Chciałem zamknąć drzwi ale zamykaj się tylko na jeden spust a nie na dwa :( Przyznam się że przed zamknięciem nie użyłem klucza kodującego. Dziwne jest też to że po otworzeniu skrzydła drzwi zamykają się na 2 spusty. W otworach na zamki w ościeżnicy nic nie tkwi. Może ktoś z Was wie co się stało.
Pozdrawiam

ciastek2-65
27-10-2010, 21:55
JA TAKŻE SKUSIŁEM SIĘ NA DRZWI ZEWNĘTRZNE FIRMY CONSALNET I MAM Z NIMI SAME PROBLEMY MIANOWICIE BRAK SZCZELNOŚCI WIATR PRZEWIEWA PRZEZ NIE JAK PRZEZ SITO , LAKIER SCHODZI PO NIESPEŁNA ROKU I WYGLADAJĄ JAK DRZWI DO KOTŁOWNI , RDZEWIEJĄ i trzeba je ciągle smarować a ponadto przy reklamacji napotykam same problemy .To skracają mi okres gwarancij z 5 lat na 1 rok i wynajdują powody by odrzucić moje reklamacje .Przy pierwszej to sklep wymienił mi jedną parę drzwi na nowe bo producent wcale na reklamacje nie odpowiedział ,teraz zgłosiłem po raz kolejny problem z łuszczeniem się lakieru na co już były wymienione i dostałem odmowę . Podsumuję drzwi nie spełniają warunków drzwi zewnętrznych mimo że pod tą nazwą są sprzedawane i nie polecam ich w 100%

edde
28-10-2010, 18:13
dokładnie, nie należy się spodziewać cudów za 500 czy 700zł, sam kupiłem 3szt. takie, i właśnie do kotłowni i garażu a nie na front, połuszczyły się 2 szt. w jednych zamek się zacinał (ale to sobie naprawiłem :)), szczelne i ciepłe są poza wiatrem w dziurkach od kluczy ;) , ja ten tani badziew kupiłem z premedytacją, jak mi się znudzą lub się za szybko po budowie domu wzbogacę to sobie je wymienię na nowe, drogie i porządne, na razie swoje zadanie spełniają

przemek8424
15-05-2011, 13:23
JA TAKŻE SKUSIŁEM SIĘ NA DRZWI ZEWNĘTRZNE FIRMY CONSALNET I MAM Z NIMI SAME PROBLEMY MIANOWICIE BRAK SZCZELNOŚCI WIATR PRZEWIEWA PRZEZ NIE JAK PRZEZ SITO , LAKIER SCHODZI PO NIESPEŁNA ROKU I WYGLADAJĄ JAK DRZWI DO KOTŁOWNI , RDZEWIEJĄ i trzeba je ciągle smarować a ponadto przy reklamacji napotykam same problemy .To skracają mi okres gwarancij z 5 lat na 1 rok i wynajdują powody by odrzucić moje reklamacje .Przy pierwszej to sklep wymienił mi jedną parę drzwi na nowe bo producent wcale na reklamacje nie odpowiedział ,teraz zgłosiłem po raz kolejny problem z łuszczeniem się lakieru na co już były wymienione i dostałem odmowę . Podsumuję drzwi nie spełniają warunków drzwi zewnętrznych mimo że pod tą nazwą są sprzedawane i nie polecam ich w 100%


Witam ja też ostatnio dokładnie w tamtym roku skusiłem się na dzwi zewnętrzne consalnet zakupione w nomi, po niecałym roku zaczął schodzić lakier i zaczęły się łuszczyć po złożeniu reklamacji, która w dziwny sposób zagineła po 2 tygodniach oczekiwania łaskawie przyjechał po kolejnym tygodniu przedstawiciel firmy aby rozpatrzyć reklamacje, no i co stwierdził , że dzwi powinny byc całkowicie zasłonięte przed działaniem promieni słonecznych oraz deszczu i zaproponował 150 zł na pomalowanie sobie ich na własny koszt i negatywnie rozpatrzył reklamacje. Czy można się z nimi procesować i czy jest sens czy faktycznie tylko kotłownia pozostaje. Doradcie.