PDA

Zobacz pełną wersję : Brama segmentowa z napędem-Castorama ...



sailor_ro
23-08-2008, 22:21
Witam

W Casto jest promocja i maja w sprzedazy brame segmentowa (kasetony) wym. 2500x2000 z napedem za 1496 zł.Bram oczywiscie ocieplana,od zewnatrz wykonczona białym panelem,a z zewnatrz jest w kolorze orzecha.
Czy ktoś miał styczność z tymi bramami??
Napęd o nazwie Lift600 / Omega 500.
pozdrawiam

Dariusz29
24-08-2008, 14:36
totalne dno , nie widziałem uszczelek , a jak ktoś chce bez napędu to jak ją zamknąć nie ma zamka klamki ,przydała się by jeszcze jakaś rama a nie tylko prowadnice do rolek. Nie polecam

pawlakoski
24-08-2008, 14:53
Kaaaapotaaaaaaa.....Zdecydowanie odradzam.Coprawda nie wiem jakiej firmy jest ten napęd ,ale mogę zagwarantować, że jak ci się zepsuje to będziesz musiał kupić nowy.

panda
24-08-2008, 17:53
W Casto jest promocja ...........
Te bramy mają jedyną zaletę - są tanie. Inne zalety ???
Znajomy kupił (też w Castoramie) wiosną tamtego roku, aktualnie szuka nowych napędów.

jareko
24-08-2008, 18:01
totalne dno.... kapota... nie widziałem uszczelek... nie widziałem tego czy owego.... będziesz musiał kupić nowy...stary....
ciekawe podpowiedzi jak widać ludzi którzy z założenia negują wszystko z marketów a nie na podstawie własnych doświadczeń z eksploatacji
Podobnie psy wieszano na dostępnych swego czasu napędach do bram uchylnych czy segmentowych - kupiony w Prakitekrze za śmieszną kasę z dwoma pilotami, zastosowany do cholernie ciężkiej rzemieślniczej bramy uchylnej służył mi dobrych parę lat zanim na własne życzenie pracownicy mi go ni zepsuli tak ze naprawa była ekonomicznie nieuzasadniona
Pojedz....zamęcz pytaniami ubranego w żółto-niebieski kubraczek pracownika a jak coś nawali to w czasie gwarancji wymienia bez słowa lub zwrócą Ci kasę

FITTER
25-08-2008, 08:17
ceny marketowe wcale nie sa tak szokujaco niskie w porównaniu do napedów firmowych.Nprawa od reki nie ma ! ,części nie ma!.wymiana na nowy do trzech razy sztuka na gwarancji.To tak jak z tanimi wiertarkami za 100 pln dadza ci nową i jedziesz na fuche .

handel to wielki biznes jak widac najlepiej zarabia sie na tandecie.

sailor_ro
25-08-2008, 08:29
Powiem szczerze napęd jak napęd,bardziej chodzi mi o bramę.

pozdrawiam

FITTER
25-08-2008, 08:41
podjedź do sasiada i zobacz jak brama wygląda
podjedź do dystrybutora regionalnego
na koniec do marketu

rozmawiac rozmawiać rozmawiać
ogladać ogladać oglądać
najlepiej samemu sie przekonać