PDA

Zobacz pełną wersję : dlaczego nie niemoge przekwalifikować działki??



niebieska331
25-08-2008, 01:15
witam mój tata jest rolnikiem posiada działkę 64ar chciała bym postawić dom na niej Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania działka w 85%teren zieleni nieurządzonej 15%teren zieleni leśnej ponadto część działki znajduje sie w liniach rozgraniczajach drogę dojazdową w urzędzie powiedziano mi że mam czekać 2 lata na zmianę kwalifikacji niby jest plan ale widzialam na stronie gminy że rospisano przetarg na nowy już nic z tego nie rozumiem jak dla mnie to grzej ze mamy plan bo tak bym mogła WZ na tate załatwić a tak to mam czekać złożyliśmy prozbe o przekwalifikowanie działki do burmistrza i tyle pomocy niech mi ktoś to wytłumaczy :(

bmiara
25-08-2008, 10:53
A co tu do tłumaczenia? :)

Masz plan mpzp w którym działka jest zaznaczona jako zieleń, zgłaszasz prośbę/uwagę do nowego planu i czekasz cierpliwie aż ją uwględnią w następnym mpzp.

niebieska331
25-08-2008, 20:22
dzieki za odp miałam nadzieje że istnieje jakas inna opcja zastaniawia mnie tylko jak sąsiad który zakupił działkę lesną wycioł drzewa i sie buduje wszystko w przeciagu tego roku prowadzi dzaiałalność gos wiec niewiem czy istnieja jakieś kruczki prawne ze mu sie udalo czy korupcja ale to chyba by sie mu nie opłacało

Trociu
26-08-2008, 13:43
To może po prostu weź flaszkę i idź do tego sąsiada na rozmowę.