PDA

Zobacz pełną wersję : KOMENTARZE DO DZIENNKIKA DANUSI I MARCINA :D



dziubek25077
27-08-2008, 20:13
Witamy i zapraszamy do komentowania ;)

frykow
10-09-2008, 20:14
Nareszcie ktoś z Jaworzna! Hurrraa! :)

Napisz gdzie dokładnie się budujesz, jeżeli nie chcesz publicznie to chociaż na priva... :)

No i życzę powodzenia. Jakby co służę pomocą, też dopiero co postawiłem dom w Jaworznie.

dziubek25077
11-09-2008, 23:23
Nareszcie ktoś z Jaworzna! Hurrraa! :)

Napisz gdzie dokładnie się budujesz, jeżeli nie chcesz publicznie to chociaż na priva... :)

No i życzę powodzenia. Jakby co służę pomocą, też dopiero co postawiłem dom w Jaworznie.

Stara Huta City ;)
A Ty z jakiego rejonu??
Mało czasu na prowadzenie dziennika, ale w zimie się spręże ;)
Mam 1000000000000000000000 fotek
Pozdro !!!

frykow
12-09-2008, 08:31
Stara Huta City ;)
A Ty z jakiego rejonu??

2500 metrów na południowy zachód od Ciebie :)

No to teraz czekamy na zdjęcia ;)

BigPiotr
14-09-2008, 21:04
Stara Huta City ;)
A Ty z jakiego rejonu??
Mało czasu na prowadzenie dziennika, ale w zimie się spręże ;)
Mam 1000000000000000000000 fotek
Pozdro !!!

No :o Stara Huta to ja się tu buduję. Daj no namiar na priva ba ja tam co popołudnie jestem. Wymienimy doświadczenia.

BigPiotr
28-09-2008, 12:44
[quote=frykow]Nareszcie ktoś z Jaworzna! Hurrraa! :)

.....

Mało czasu na prowadzenie dziennika, ale w zimie się spręże ;)
Mam 1000000000000000000000 fotek
Pozdro !!!

Zapodaj jakąś fotkę, przejechałem się po Twojej ulicy, ale nie rzuciła mi się w oczy żadna budowa. Może dlatego że zza kierownicy źle widać, a czas, jak to przy samodzielnej budowie ograniczony.
Pozdrowienia Jaworzniaki. :D

dziubek25077
29-09-2008, 20:22
[quote=frykow]Nareszcie ktoś z Jaworzna! Hurrraa! :)

.....

Mało czasu na prowadzenie dziennika, ale w zimie się spręże ;)
Mam 1000000000000000000000 fotek
Pozdro !!!

Zapodaj jakąś fotkę, przejechałem się po Twojej ulicy, ale nie rzuciła mi się w oczy żadna budowa. Może dlatego że zza kierownicy źle widać, a czas, jak to przy samodzielnej budowie ograniczony.
Pozdrowienia Jaworzniaki. :D

Z ulicy nic nie zobaczysz ;) domek schowany w środku między działkami sąsiadów, ale budowe powinieneś widzieć ;) Przybajmniej stan surowy zamknięty tzn. dom sąsiada tuż obok z YTONGA przed nim wąska uliczka i wjazd do mnie, też mam mały zapiernicz, ale jak tylko znajde czas to zajże na Twoją ulice i też poszukam budowy ;)
Pozdro !!!

BigPiotr
29-09-2008, 21:25
Z ulicy nic nie zobaczysz ;) domek schowany w środku między działkami sąsiadów, ale budowe powinieneś widzieć ;) Przybajmniej stan surowy zamknięty tzn. dom sąsiada tuż obok z YTONGA przed nim wąska uliczka i wjazd do mnie, też mam mały zapiernicz, ale jak tylko znajde czas to zajże na Twoją ulice i też poszukam budowy ;)
Pozdro !!!

Mnie łatwo znaleźć bo naprzeciw MegaPizzy (a dokładniej to naprzeciw tylnego wjazdu). Czasu to nie ma przy budowie, dziś mnie noc zastała i kończyłem robotę po "ćmoku" :D

dziubek25077
30-09-2008, 05:18
Z ulicy nic nie zobaczysz ;) domek schowany w środku między działkami sąsiadów, ale budowe powinieneś widzieć ;) Przybajmniej stan surowy zamknięty tzn. dom sąsiada tuż obok z YTONGA przed nim wąska uliczka i wjazd do mnie, też mam mały zapiernicz, ale jak tylko znajde czas to zajże na Twoją ulice i też poszukam budowy ;)
Pozdro !!!

Mnie łatwo znaleźć bo naprzeciw MegaPizzy (a dokładniej to naprzeciw tylnego wjazdu). Czasu to nie ma przy budowie, dziś mnie noc zastała i kończyłem robotę po "ćmoku" :D

aaaa to dobrze że piszesz bo szukałbym bliżej, bardziej od drugiej strony, teraz bede wiedział gdzie skręcić, a na jakim jesteś etapie?
Ja robie szalunki i zbrojenie pod płyte, ale dopiero nad piwnicą czyli narazie niziutko ;)
Pozdro !!!

frykow
02-10-2008, 09:42
Dawaj fotki :evil: :lol:

BigPiotr
12-10-2008, 06:07
No jak z tymi schodami podjąłeś decyzję jak je dobudować. A nie myślałeś, że skoro to schody do piwnicy to zrobić lekkie drewniane. Muszą być żelbetowe? Chyba by było mniej problemu z osadzeniem. (Tak mi tylko wpadło do głowy)

dziubek25077
12-10-2008, 12:38
Tak ze schodami problem się wyklarował, poprostu spanikowałem troche z tym słupkiem, wystarczy go podkuć do drutów i będzie tak jak ma być.
Dodatkowo zazbroje go dwunastką a nie dziesiątkądrutem i zrobie bruzdy w ścianach.
Drewniane schody odpadają ze względów pożarowych, a szczerze mówiąc nie zabardzo nam się podoba takie rozwiązanie, jestem za żelbetem i ta to można rzucić dowolny materiał wykończniowy.
W przyszłym tygodniu zalewam strop, myśle że po tym natłoku roboty znajdzie się czas na jakiś meeting budowlany, chętnie wymienie doświadczenia jeśli masz ochote ;)
Pozdrawiam

BigPiotr
26-10-2008, 12:01
Podglądam Twoje posty o szambie i nachodzi mnie pytanie jak to się stało, że w skanalizowanej dzielnicy budujesz dom z szambem? Przecież podobno nie wolno? Dużo ludzi u nas na Starej Hucie ma szambo ale wydawało mi się, że to w starych domach. A tu u Ciebie na małej działce szambo w nowym domu :o Mieścisz się z odległościami?




W przyszłym tygodniu zalewam strop, myśle że po tym natłoku roboty znajdzie się czas na jakiś meeting budowlany, chętnie wymienie doświadczenia jeśli masz ochote ;)
Pozdrawiam

Oczywiście chętnie wymienię doświadczenia, zapraszam praktycznie każdego popołudnia i w sobotę. Oczywiście poprawka na Wszystkich Świętych :D

dziubek25077
28-10-2008, 22:12
Witaj, fakt Starą Hute już "skanalizowano" m.in. moją ulice, ale......
Moja działka jest oddalona od ulicy ok 40 m, (jest otoczona z każdej strony innymi działkami, poza dojazdem tylko do mojej posesji o szerokości 3 m).
No i dojazd jest ze spadkiem w moją strone tak że jestem skazany na szambo gdyż nie ma możliwości technicznej do podłączenia kanalizy, fachmani jedynie myśleli o przepompowni w połowie trasy rurociągu ale to raczej też odpada.
A odległości wymagane dla szamba zachowam, z tym że bez jakiegoś wielkiego zapasu, 5 m od okien i 2 m od sąsiada będzie ale nic po za tym ;)
Pozdro !!! ;)

BigPiotr
26-11-2008, 08:51
Wzywam do raportu :D
Jaki stan robót? zalałeś strop? czy śnieg Cię zasypał. Udzielasz się na forum to dopisz coś do dziennika. Chociaż tak się coś dowiemy, bo jakoś się nie możemy zejść.
Pozdrowienia :D

frykow
26-11-2008, 09:48
No i pokaż w końcu jakieś zdjęcia w dzienniku, bo na razie to trzeba ich po forum szukać ;)

manieq82
26-11-2008, 19:22
Coś kiepsko idzie koledze dzienniczek - biega z pustakami pewnie i nie ma czasu hę?

dziubek25077
26-11-2008, 22:32
Coś kiepsko idzie koledze dzienniczek - biega z pustakami pewnie i nie ma czasu hę?
Dokładnie, ;)
Ale sezon pomału zamiera, więc wezme się do prac "dziennikarskich".
Fakt na forum jestem często, ale przeważnie klikam ciiiiiiii (z pracy) :D
Fakt, że budowa systemem gospodarczym pochłania tyle czasu że ciężko poświęcić czas na dziennik.
Pozdro !!!

monia i marek
21-12-2008, 19:47
Witam kolejnego sąsiada zza miedzy :D Od razu z życzeniami przychodzę:
W Betlejem na sianku Zbawiciel sie rodzi,
niech Wam jak najlepiej w zyciu sie powodzi,
Zas w Nowym Roku o kazdej godzinie,
niechaj nic co dobre Was w zyciu nie minie.
http://img120.imageshack.us/img120/6270/elfikih2.gif

dziubek25077
09-01-2009, 07:12
Witam kolejnego sąsiada zza miedzy :D Od razu z życzeniami przychodzę:
W Betlejem na sianku Zbawiciel sie rodzi,
niech Wam jak najlepiej w zyciu sie powodzi,
Zas w Nowym Roku o kazdej godzinie,
niechaj nic co dobre Was w zyciu nie minie.
http://img120.imageshack.us/img120/6270/elfikih2.gif

Różnież witam, i życze wszystkiego najlepszego (spóźnione ale szczere życzenia)
:) Pozdrawiam

AniaS79
01-04-2009, 19:01
Witam, witam kolejnego jaworznickiego inwestora:)

Dla tylu kibicujących chyba należą się jakies nowsze zdjęcia w dzienniku, co? ;)

dziubek25077
10-04-2009, 20:29
Witam, witam kolejnego jaworznickiego inwestora:)

Dla tylu kibicujących chyba należą się jakies nowsze zdjęcia w dzienniku, co? ;)

Witam, witam, na zdjęcia kurcze nia ma za wiele czasu, ale postaram się coś powrzucać, bo z dziennikiem jestem mocno "do tyłu".
Jaka dzielnica jeśli można spytać?? Ja Stara Huta City :D
Pozdro !!!

AniaS79
11-04-2009, 13:53
Bory - zza miedzy ;)

dziubek25077
22-04-2009, 13:37
Bory - zza miedzy ;)

OOO to prawie sąsiedzi :D
Czy przypadkiem nie na nowym osiedlu domków jednorodzinnych na górce w strone Bielan???
Szwagierka też tam kupiła domek :)
Pozdrawiam

AniaS79
22-04-2009, 14:22
Tam właśnie :) Pozdrowienia dla Sąsiada i Szwagierki:)))

PS. Świat jest mały ;)
A co ze zdjęciami?!

dziubek25077
27-04-2009, 05:21
Tam właśnie :) Pozdrowienia dla Sąsiada i Szwagierki:)))

PS. Świat jest mały ;)
A co ze zdjęciami?!
Dzięki pozdrowie :)
Zdjęcia jak tylko znajde czas, system gospodarczy mi go pochłania w całości :D
Pewnie niedługo zawitam na Wasze osiedle, bo poza szfagierką buduje sie kuzynka z mężem :), mają dziłke, gdzieś prawie na samej górze, szfagierka mniej więcej w połowie ;)
Pozdrawiam

AniaS79
14-08-2009, 14:38
Ja trzeci lub też czwarty (zależy jak kto liczy) rząd od dołu ;)

I co z fotami? Widzę, że w dzienniku jeszcze 2008 rok, a mamy dzięki Bogu sierpień 2009 ;)

BigPiotr
21-08-2009, 09:17
dziubek25077 no, więźba już się będzie stawiała. Wreszcie będzie można Cię (budowę znaczy się) zobaczyć z ulicy, chyba muszę, wracając do domu, przejechać ulicę dalej i wstąpić.

A dziennik zapuszczony, ale póki co darujemy bo zalatany przy budowie :D

AniaS79
06-01-2010, 22:32
Już 2010 w kalendarzu, a zdjęć jak nie było, tak nie ma. Mam nadzieję, że ta nieobecność spowodowała nagłe przyspieszenie prac budowlanych i niebawem zobaczymy efekt końcowy :)

dziubek25077
08-02-2010, 08:07
Ooo przez przypadek zajżałem a tu rządni fotek hehe :)
Zainteresowanych z Jaworzna zwłaszcza praktycznie sąsiadów ;)
zapraszam do obejżeni na live :)
NA fotki naprawde patycznie nie mam czasu, albo zawsze jest cos innego do zrobienia, ale jesteśmy na etapie stanu surowego otwartego.
Plany na 2010 rok to okna, ścianki działowe, i wsio instalacje, zobaczymy jak finanse na wicej pozwolą ;)
Pozdrawiam !!!