PDA

Zobacz pełną wersję : czy jest możliwe?



pilania
28-08-2008, 11:15
Jednym z błędów jakie poczyniłam przy budowie domu jest to że drzwi do domu zewnętrzne kupiłam bez szyby i mam teraz ciemno w przedpokoju
Drzwi są z gerdy czy jest możliwe dorobić szybkę w takich drzwiach może ktoś się spotkał z taką sytuacją.

druga sprawa we własnym zakresie musimy założyć parapet z blachy zewnętrzny i nie wiem jak to zrobić gdzie o mogę o tym poczytać [/list]

nely
28-08-2008, 11:40
no własnie, ja tez mam zaprojektowany zamknięty wiatrołap bez okien i kombinuję z oknem
zaproponowano mi okno nad drzwiami - takie 25x100 - ale te trelki czy jak tam mam dać wyżej, dodatkowo dam szybki w drzwiach - zawsze to coś..

steniu
28-08-2008, 12:56
"Drzwi są z gerdy " to pewnie maja kratownice metalowa ,i jakies bolce zamykane zamkiem,raczej tego nie zrobisz :cry:

adi_
29-08-2008, 19:16
wszystko sie da tylko te drzwi straca swoja funkcje nie beda juz anty wlamaniowe z ryglami i innymi bajerani to wszystko szlak trafi proponuje jesli nie zamontowales drzwi o wymiane na takie z szybka a jesli zamontowane to moze samo skrzydlo da sie wymienic pomarudz u jakiegos dilera nie w markecie to cos wykombinuja

kamyk68
31-08-2008, 21:32
Zapytaj producenta czy to jest możliwe lepiej niż szm producent nikt Ci nie podpowie!!! :D

barzuc
01-09-2008, 07:25
Jednym z błędów jakie poczyniłam przy budowie domu jest to że drzwi do domu zewnętrzne kupiłam bez szyby i mam teraz ciemno w przedpokoju
Drzwi są z gerdy czy jest możliwe dorobić szybkę w takich drzwiach może ktoś się spotkał z taką sytuacją.

druga sprawa we własnym zakresie musimy założyć parapet z blachy zewnętrzny i nie wiem jak to zrobić gdzie o mogę o tym poczytać [/list]

Drzwi - jak napisali poprzednicy - pewnie wiąże się z utratą funkcjonalności i... gwarancji.
Parapet - poszukaj w google pod frazą: "okapnik montaż" lub "parapet zewnętrzny montaż". Możesz spróbować dorzucić do obu "metalowy". Na prawdę jest tego dużo ;)