PDA

Zobacz pełną wersję : prośba o pomoc w wyborze źródła ogrzewania



lukasz_piasecki
28-08-2008, 21:03
Witajcie, jak pewnie widac jestem nowy na forum :) nie wiem czy ten temat się już przewijał ale cóż... zapytac warto.

Wkrótce zaczynam budowę niewielkiego domku jednorodzinnego, parter 88 m/kw - piętro ok 40 m/kw pow. użytkowej, jestem na etapie robienia zmian w gotowym projekcie u architekta.

Proszę o radę jakie ogrzewanie d domku wybrać bo słyszałem już wiele o ogrzewaniu gazem (tam gdzie buduje musiałbym wstawić butle), olejem opałowym, eko-groszkiem, kominkiem.....

Większość dnia spędzamy poza domem ale wracając po południu czy wieczorem chcielibyśmy mieć jakąś fajną temperaturę w domku :) i wtedy przerzucić się lub po prostu uzupełnić ogrzewaniem ciepłym powietrzem z kominka.

Oczywiście względy finansowe ogrzewania są istotne ;) z góry dzięki za pomoc i przepraszam za spam jeżeli taki temat już był :)

pozdrawiam,
Łukasz
Wrocław

jajmar
28-08-2008, 21:29
Oczywiście względy finansowe ogrzewania są istotne ;) z góry dzięki za pomoc i przepraszam za spam jeżeli taki temat już był :)



Zlituj sie poszukaj a potem pytaj, w ciągu tygodnia były dwa takie wątki, ogólnie to pewnie w setki to idzie.

lukasz_piasecki
29-08-2008, 17:09
ok ;) poszukam ale w takiej ilości informacji nie zawsze można wszystko odnaleźć.