PDA

Zobacz pełną wersję : granitowe schody



kokoszki
30-08-2008, 11:32
proszę o opinie i pare porad.
Chcę obłożyś schody ( zewnętrzne) granitem, ale nachodzą mnie watpliwości jeśli granit polerowany - to ślizgawka murowana zwłaszacz zimą, jeśli płomieniowany to jak wyglada jegu użytkowanie, konserwacja? :-?

seba_x
30-08-2008, 11:46
proszę o opinie i pare porad.
Chcę obłożyś schody ( zewnętrzne) granitem, ale nachodzą mnie watpliwości jeśli granit polerowany - to ślizgawka murowana zwłaszacz zimą, jeśli płomieniowany to jak wyglada jegu użytkowanie, konserwacja? :-?

jeśli na zewnątrz to broń cie boże przed polerowanymi !!!!!! , płomieniowane nie musisz konserwować , mogą z czasem zszarzeć od kurzu , wtedy tylko szczotka i woda - będą jak nowe . czy producenta już masz ? jeśli nie to napisz do mnie na PW

Zukow
30-08-2008, 20:49
granit czym ciemniejszy tym droższy - ogólnie od 600 w górę za metr

Wirecki
27-06-2010, 17:39
jeśli na zewnątrz to broń cie boże przed polerowanymi !!!!!! , płomieniowane nie musisz konserwować , mogą z czasem zszarzeć od kurzu , wtedy tylko szczotka i woda - będą jak nowe . czy producenta już masz ? jeśli nie to napisz do mnie na PW Też chciałem o coś zapytać, ale masz przepełnioną skrzynkę. Odezwij sie jak zrobisz z nią porządek. Pozdr.