PDA

Zobacz pełną wersję : pożyczka na samochód



chcemydom
31-08-2008, 19:37
Witam.
Znajomy chciałbym wziąć pozyczkę/kredyt na zakup samochodu. Brakuje mu ok. 10 tys. zł.
Czy możecie wskazać jakiś bank tudzież inne źródło z którego można uzyskać pożyczkę na taki cel? Na pewno możliwości jest wiele. Ważne aby tylko było bardziej konkurencyjne od innych. (Myślę, że to nie musi być koniecznie kredyt tematyczny.)

Wizjer
14-09-2008, 19:55
Może jakiś bank internetowy?

sys
16-09-2008, 22:47
nie wiem jak będzie z 10tys.zł ale osobiście szybko potrzebowalem gotówki 5 tys.zł i u znajomego w sklepie wziąłem na raty grzejniki za 5tys zł ... oczywiście grzejników nie brałem, tylko kasę... musisz szukać , jak ktoś ma sprzedaż ratalną to ma marżę od kredytu którą płaci mu bank...oczywiście płaci z twojej raty;)...no ale masz gotówkę w parę dni;)[/list]

Wizjer
17-09-2008, 10:05
Mhhh... tak też można ale trzeba mieć takiego znajomego.

raffran
17-09-2008, 12:55
A moze postarac sie o kredyt odnawialny do konta bankowego.
Moze oprocentowanie bedzie troche wyzsze niz przy normalnym kredycie,ale dowolne kwoty splat.
Masz wiecej w jednym miesiacu,splacisz wiecej,masz mniej splacisz mniej.

Wizjer
17-09-2008, 19:16
Ja mam kredyt odnawialny i wydaje mi się, że oprocentowanie jest niższe niż w innych kredytach.

raffran
17-09-2008, 20:12
No to jeszcze lepiej.

raffran
17-09-2008, 20:17
No to jeszcze lepiej.

Wizjer
17-09-2008, 22:58
Najpierw planowałam wziąć ten kredyt tylko jeden raz (zdecydowałam się na odnawialny bo był tańszy) ale teraz niestety wykorzystuje go cały czas niemal w 100%... Pewnie też taka była strategia banku.

KAS01
18-09-2008, 14:21
Ja na rozpoczecie budowy wzialem niewielki kredyt hipoteczny (70tys). Reszte mialem sfinansowac ze srodkow wycofanych z Kasy Mieszkaniowej oraz z biezacych zarobkow. Kasa na budowe szybko topniala, wiec zamiast brac kolejne kredyty hipoteczne (bo tanie) po prostu chodzilem do banku i podwyzszalem kwoty kredytu odnawialnego (bo tak bylo prosciej, jedyne kryterium to wplywy na konto). Najsmieszniejsze jest to, ze mogli mi dac "na gebe" tyle samo kredytu odnawialnego, ile mialem juz u nich kredytu hipotecznego (przy ktorym dwa miesiace zbieralem rozne papierki) :)
Gdy jednak kupowalem samochod, to wzialem drugi kredyt hipoteczny, bo finasowanie tego z kredytu odnawialnego byloby za drogie.
pozdrawiam
Konrad

wroclawianka
19-09-2008, 14:33
ge money , santander consumer bank , getin te bank specjalizują się w kredytach samochodowych