PDA

Zobacz pełną wersję : do anama



edusia
08-10-2003, 18:57
A ty co śledzisz kumka??????

kumek
08-10-2003, 21:35
No cóz... widać tak to już jest że zawiść i chęć szkodzenia innym, których się nie miało okazji poznać, nie mówiąc już o wypróbowaniu ich umiejetności, bierze górę nad zwykłą neutralnością. Nie przypominam sobie żebym kiedykolwiek spotkał się z Tobą i niezrozumiałe są dla mnie motywy dla których próbujesz swymi docinkami podważyc moją uczciwośc i umiejętności na tym forum.
Na przyszłość jesli bedziesz miał podobne "problemy" pisz na priva i oszczędz innym czytania pustych ,pozbawinych jakiejkolwiek treści postów. Mimo wszystko pozdrawiam.

kumek

Anam
09-10-2003, 18:39
Witaj Kumku! Nie obraziłam Cię w swoich postach i nie zaszkodziłam, pisałam jedynie prawdę z tym się musisz zgodzić, jedyne co Ci mogło zaszkodzić to Edusia, która w 3 lub 4 miejscach napisała jaki jesteś wpaniały, poczekaj aż Cie docenią inni, a wtedy na pewno nie omieszkają podzielić z nami twoją fachowością. Na przyszłość Edusia nie zaczynaj tego samego tematu po raz trzeci, szkoda czasu.
Pozdrawiam i mimo wszystko życzę Ci powodzenia.
A.M

kumek
09-10-2003, 19:20
Do Anam.

Witam. Odpowiem krótko gdyż to forum nie jest do tego aby prowadzic na nim osobiste dyskusje ani dygresje. Nie zgadzam się jednak na takie przejawy "nadwrażliwości" i czepianie się osób komuś życzliwych w tym wypadku Edusi w stosunku do mnie. NIEPRAWDĄ jest że zrobiła to w 3,4 miejscach na forum - jak to opisałaś. Zrobiła to w 2 i za każdym razem ODPOWIEDNIO to skomentowałaś.
Edusia mieszka w Sanoku ja w Warszawie , oboje mamy internet a moja pomoc była w tym przypadku taka jak np. Kasiorka. Uważasz że podziękowanie wyrażone pod moim ogłoszeniem jest wielkim... .wazeliniarstwem?

Z przykroscią muszę stwierdzić że całe to zamieszanie wywołała Twoja zgryzliwośc - w tym momencie nieważne czy pod moim czy Edusi adresem.

Uważam sprawę za zamknietą .

pozdrawiam Cię kumek