PDA

Zobacz pełną wersję : Profinbud Tomasz Jendrasiak Poznań



janek28
02-09-2008, 08:27
Czy ktos zna i/lub ma doswiadczenie z ta firmą. Człowiek ma firme w poznaniu a ul. Tomaszewskiego bodajże, ale coś wyczytałem że w Suchym lesie też jest jakis profinbud, więc nie wiem czy to jakies powiązania, bo co do tej firmy z Suchego Lasu ludzie nie maja dobrej opinii, więc jeśli ktos coś wie, będę wdzięczny za info pozdrawiam

mario2009
08-07-2009, 09:30
Witam

czy ten temat jest jeszcze dla Pana Aktualny?
Dla mnie budował Profinbud Tomasz Jendrysiak z Suchego Lasu, który biuro miał na ul. Tomaszewskiego w Poznaniu.

Jeśli też Pan z nim buduje proszę o kontakt.

Amos
08-07-2009, 17:21
To Firma dwóch braci. Przekazują sobie co jakiś czas Firmę prawnie tak by uniknąć podatków jak i odpowiedzialności. Prowadzą jeszcze kilka innych interesów. Ostrzegam przed nawiazaniem współpracy. Miłe słowa na początku na co wszyscy się łapią a po wybudowania czarna rozpacz z powodu awarii, które mogą kosztować więcej niż sama budowa- najtańsze materiały, najtańsi podwykonawcy, których nikt nie pilnuje.
Pozdrawiam

kamela8
04-06-2010, 18:55
firma ,masakra nie polecam nikomu stracilam duzo zdrowia i nerwow.... nikomu nie polecam i prosze ludzie nioe rubcie tego bledu co ja jestem wykonczony....:eek:

kamela8
04-06-2010, 19:24
chetnie podal bym tel ale nie chce miec problemow bardzo i to bardzo nie slowna firma nikomu nie polecam moj dom juz jest wykonczony ale tylko dlatego ze wziolem wszystko w swoje rece i poprawiam po tomaszu i calej jego firmie powinni go zamknac za oszukiwanie ludzi....

Magik&&
29-11-2010, 21:23
Ludzie robicie z siebie posmiewisko!
firma jest dobra bardzo mi wybudowali 2 domy! oraz polecilem ich moim znajomym wszyscy sa zadowoleni
budowa zakonczyła sie przed planowanym oddaniem! i wszystko jest dobrze!
nadal polecam wszystkim tą firme!
a to co piszecie to bzdury !przestancie pisac bajeczki!

aadamuss24
30-11-2010, 08:03
Kółko wzajemnej adoracji :) ?