PDA

Zobacz pełną wersję : Na deskowany dach papa...a może folia?



adam2007
02-09-2008, 19:55
Witam,

Czytałem troszke o tym rozwiązaniu ale nie wiem do końca czy jest sprawdzone.Mój cieśla zaproponował takie rozwiązanie ,że na odeskowany dach położy folię paroizolacyjną.Twierdzi ,że dach będzie oddychał a i kwestia finansowa dla mnie też korzystniejsza. Oczywiście na to idzie dachówka...jeszcze w tym roku.
Proszę o opinię na ten temat...
Dzięki
Pozdrawiam,

aru
02-09-2008, 20:08
folia paroizolacyjna i "oddychanie"
załóż sobie reklamówkę na głowę i oddychaj

piotrynski
02-09-2008, 20:10
.jesli nie będzie wentylacji(poddasze nie urzytkowe- kratki) to nie bedzie oddychał .byc moze papa zbyt ciezka dla ciesli do wnoszenia na dach :wink:

adam2007
02-09-2008, 20:51
.jesli nie będzie wentylacji(poddasze nie urzytkowe- kratki) to nie bedzie oddychał .byc moze papa zbyt ciezka dla ciesli do wnoszenia na dach :wink:


Ja się nie pytam co dla cieśli łatwe a co nie tylko o uzasadnienie tego rozwiązania.

adam2007
02-09-2008, 20:52
folia paroizolacyjna i "oddychanie"
załóż sobie reklamówkę na głowę i oddychaj


Siatką nie będę krył, a folia chyba ma lepsze właściwości niż siatka. :wink:

ila66
02-09-2008, 21:13
folia paroizolacyjna i "oddychanie"
załóż sobie reklamówkę na głowę i oddychaj


Siatką nie będę krył, a folia chyba ma lepsze właściwości niż siatka. :wink:

no wlasnie nie bardzo


na deskowany dach stosujemy odpowiednie folie paroprzepuszczalne

adam2007
02-09-2008, 21:23
folia paroizolacyjna i "oddychanie"
załóż sobie reklamówkę na głowę i oddychaj


Siatką nie będę krył, a folia chyba ma lepsze właściwości niż siatka. :wink:

no wlasnie nie bardzo


na deskowany dach stosujemy odpowiednie folie paroprzepuszczalne


No tak, przepraszam , przejęzyczenie. Miałem na myśli folię proprzepuszczalną oczywiście. Czy takie rozwiązanie ma sens i jest dobre z technicznego punktu widzenia ?

rybkin
03-09-2008, 00:26
Witam,

Czytałem troszke o tym rozwiązaniu ale nie wiem do końca czy jest sprawdzone.Mój cieśla zaproponował takie rozwiązanie ,że na odeskowany dach położy folię paroizolacyjną.Twierdzi ,że dach będzie oddychał a i kwestia finansowa dla mnie też korzystniejsza. Oczywiście na to idzie dachówka...jeszcze w tym roku.
Proszę o opinię na ten temat...
Dzięki
Pozdrawiam,

Ciesla ma racje,ja mailem taka przez 3miesiaca,jak czekalem na dachuwkazy, 8) ,nawet od tego goscia kupilem,nie zapomnij o tasmach klejacych :lol:

rybkin
03-09-2008, 00:27
he he,a tutaj zapomniany link http://www.allegro.pl/item425797250_folia_membrana_dachowa_tyvek_pro_kur ier_gratis.html

adam2007
03-09-2008, 08:12
he he,a tutaj zapomniany link http://www.allegro.pl/item425797250_folia_membrana_dachowa_tyvek_pro_kur ier_gratis.html



Nie , nie ...nie zapomniany....myślałem o Tyveku ale modelu Solid bo Pro wychodzi dość drogo w stosunku do parametrów. :lol: