PDA

Zobacz pełną wersję : Zjazd z działki na drogę gminną - pozwolenie



groomek
03-09-2008, 09:27
Czy aby uzyskać pozwolenie na zjazd z drogi gminnej, musze posiadać mapę z naniesionym przez architekta domem itd.?
Czy moge złożyć wniosek załaczając po prostu mapę i sam na niej zaznaczyć miejsce usytuowania bramy i zjazdu?
Czy to wystarczy do uzyskania takiego pozwolenia?

Nefer
03-09-2008, 10:02
Ja składałam na mapie do celów projektowaych z zatwierdzonymi przez ZUD przyłaczami. NIe wiem czy to czasem nie ma też znaczenia.

Choć z drugiej strony nie musisz miec domu, żeby sobie zrobić zjazd.

Pamiętaj tylko, że jak już dom postawisz i będziesz chciał zmienić miejsce zjazdu to znowu musisz występować o uzgodnienie zjazdu i ten cały szpas...

ewaoli
09-09-2008, 16:02
Witam !
Ja musiałam mieć wrysowany dom na mapie do celów projektowych wraz z zaznaczeniem wjazdu oraz wejścia (furtka).Wjazd musiałam określić czy będzie szer.3m czy 4m i jaki w ogóle będzie utwardzony kostką czy jakimś asfaltem.
Wystarczy podejść do gminy oni dadzą wniosek oraz powiedzą czego oczekują w załączeniu do wniosku.Podsumowując u mnie to była tylko formalność i trwało dosłownie tydzień czasu.

fleru
30-01-2022, 16:09
Witam !
Ja musiałam mieć wrysowany dom na mapie do celów projektowych wraz z zaznaczeniem wjazdu oraz wejścia (furtka).Wjazd musiałam określić czy będzie szer.3m czy 4m i jaki w ogóle będzie utwardzony kostką czy jakimś asfaltem.
Wystarczy podejść do gminy oni dadzą wniosek oraz powiedzą czego oczekują w załączeniu do wniosku.Podsumowując u mnie to była tylko formalność i trwało dosłownie tydzień czasu.

Witam. Wlasnie mam do złożenia wniosek o lokalizacje zjazdu z drogi gminnej, podpowiesz mi jak oznaczyć go prawidłowo na mapce?