PDA

Zobacz pełną wersję : Monitoring niezamieszkałych nowych budynków



Zaniepokojony
10-10-2003, 07:01
Drodzy forumowicze, mam pytanko. Dlaczego wiekszość z Was poleca ubezpieczenia niezamieszkałych nowych budynków, które są w trakcie budowy, a nie firmy ochroniarskie monitorujące budynki? Czy są jakieś inne przesłanki oprócz warunków finansowych?

Teska
10-10-2003, 07:20
Ja byłam w firmie ochronierskiej...200 zł miesiecznie...i niestety przyjezdzaja jak maja sygnał ze cos sie dzieje....najblizszy punkt od tej firmy do mojego budynku to 5,5 km...szef tej firmy poiwedział,ze jak bedzie włamanie to oni przyjada zabezpieczyc... :( to co zosstało....i powiadomią mnie o tym...
natomiast za kazdy fałszywy sygnał chcieli 100 zł dodatkowo....

wiec odpowiedz nasuwa sie sama , akurat w moim przypadku nie wiem jak to jest u innych

_ZBYCH_
10-10-2003, 09:04
Teska, co to za agencja z taaaką ceną. Monitroing przez CMA tyle nie kosztuje, co u Ciebie.

_ZBYCH_
10-10-2003, 09:11
Drodzy forumowicze, mam pytanko. Dlaczego wiekszość z Was poleca ubezpieczenia niezamieszkałych nowych budynków, które są w trakcie budowy, a nie firmy ochroniarskie monitorujące budynki? Czy są jakieś inne przesłanki oprócz warunków finansowych?

Ja polecam jedno i drugie. Oba produkty znakomicie się uzupełniają.
System alarmowy z monitoringiem daje pewne poczucie bezpieczeństwa. Nie wyniosą wszystkiego z domu, a jedynie mogą coś zniszczyć (okno, drzwi) i ukraść coś "na szybko". Te straty powinno zrekompensować ubezpieczenie :D . Dodatkowo przy ubezpieczaniu domu z systemem alarmowym podłączonym do sieci monitoringu dostaniesz zniżkę :D .
Ubezpieczenie domu, to nie jest jakaś droga usługa. Monitoring jest droższy (od 100 zł/mies.), natomiast mając taki komplet śpisz ze świadomością, że zrobiłeś wszystko co się dało zrobić w kierunku zabezpieczenia domu.