PDA

Zobacz pełną wersję : okna - okolice Poznania



tomek123
10-10-2003, 10:48
Stoję przed problemem wyboru dostawcy okien do mojego domu, a od wyboru profili zaczyna mnie boleć głowa. Interesują mnie tylko okna PCV.
Czy ktoś może polecić solidną firmę - Mosina okolice Poznania. Pozdrawiam

tomek123
10-10-2003, 11:35
Czy nikt w okolicach Poznania nie zakładał okien ?????????? :(
Idzie zima.

tomek123
10-10-2003, 12:03
Czy to jest martwe forum????

tom soyer
10-10-2003, 12:28
Davex
BUk/Niepruszewo

pchelek
10-10-2003, 12:54
W Mosinie masz producenta, drugiego w Śremie i trzeciego w Wilkowicach - wybieraj do woli.

mironmk
10-10-2003, 13:10
wybierz firmę, porównaj z innymi, poszukaj w necie, zdecyduj się na jakąś konkretną i szukaj zadowolonych i nie-. Czytaj uważnie co mówią i sam zdecyduj, czy je brać. Producentów okien PCV są tysiące, a dostawców profili kilku, kilkunastu.

Głowacz
12-10-2003, 16:34
znam i polecam okna z TUR PLAST Czaplinek nie są z rodzju tanich ale z rodzaju solidne polecam

ryby
12-10-2003, 18:24
Tomek, sprawdź firmę z Mosiny, ul. Leśna 25. Niestety nie mam do nich telefonu. Teściowie brali od nich okna i cenowo wyszli zdecydowanie najkorzystniej w porównaniu z m.in. producentem z Łęczycy, firmy z ul. Góreckiej w Poznaniu czy też jakiejś innej z Mosiny. Dwóch gości zamontowało 4 okna + drzwi balkonowe + demontaż starych / oczywiście okien :lol: / w ciągu jednego dnia. następnego wykończenie i pozostało nam tylko malowanie. Zrobili sprawnie i czysto.

12-10-2003, 20:34
ja ostatnio sprawdzałem oferty firm poznańskich i najkorzystniej wyszło mi w GROBUD z grodziska Wielkopolskiego ok 19k
gdzie firmy z mosiny 21k , puszczykowa 23k,Poznania 25k

parametry ,współczyniki przenikania ,szyby takie same .
Podejrzana cena a może są firmy które potrafią zrobić tanio i dobrze !
Przeciez drogo nie znaczy dobrze !
Czekam na informację na temat Grobudu ?

tomek123
13-10-2003, 06:33
Dzięki za informację - czy ktoś ma jeszcze jakieś ciekawe namiary.

Rezi
22-11-2008, 09:06
Davex
BUk/Niepruszewo

Osobiście nie polecam
Mam problem z drzwiami zewnętrznymi które robili na Aluplaście
błędy konstrukcyjne powodują ze drzwi nadają się tylko do wymiany ( drzwi obwiesiły się ponad 1 cm i nie można ich wyregulować )
Drzwi regulowali 2 lata zabrali je na warsztat ,2 raz jak przyjechali zerwali wszystkie śruby regulacyjne przy zawiasach, teraz jest już po gwarancji i rękojmi

Ponadto dałem się skusić niższą faktura więc nawet ew zwrot kasy będzie nie adekwatny do poniesionych kosztów( ponad połowa poszła bez faktury)

MOLLAN
29-11-2008, 22:03
Z oknami jest kłopot. Wszyscy moi znajomi mieli jakieś obsuwy z oknami, albo mocno po terminie, albo któregoś brakowało i czekali bez jednego okna 3 tygodnie, albo któreś pęknięte itd.
Chyba przy boomie był taki ruch w interesie, że producenci i montarzysci nie wyrabiali. Ja miałem generalnego wykonawcę więc jakby mnie to mniej dotyczyło (ale ponoć też była 4-o dniowa obsuwa)
Myśałem, że teraz coś się zmieni, ale sąsiad z mojej ulicy zamówił i od tygodnia mają być - a kiedy będą nie wiadomo.

Teodor.T
25-11-2014, 20:08
Temat stary jak świat ale namiar podam może ktoś tu tak jak ja zabłądzi w poszukiwaniu okien :)
Polecam okna schuco z firmy centrum link tutaj -> OKNA POZNAŃ (http://schuco-centrum.pl)
pozdrawiam

Grosix
24-05-2016, 09:33
A kupował ktoś z was okna w Budvar Centrum na Obornickiej? Czytałem o nich bardzo dużo dobrych opinii, ale chętnie posłucham też waszego zdania :)