PDA

Zobacz pełną wersję : KU PRZESTRODZE



sSiwy12
09-09-2008, 17:58
W dniu dzisiejszym tzn. 03.04.2012 ktoś opacznie zrozumiał ten post (link) i posłużył się nim w niecnych celach.

Mimo, że to był żart, potraktowano go niezwykle poważnie, twierdząc, że niby główną fikcyjną postać naprawdę aresztowano (jak można aresztować fikcję ???), a to jest oszczerstwem z mojej strony, bo ja ten link podałem.

Niestety są na tym świecie osoby bez poczucia humoru.

Tak więc aby uciąć dalsze spekulacje w tym zakresie – link poszedł w ……..

cieszynianka
10-09-2008, 11:19
:o
Obiecuję, że nie będę wysyłać spamu!
:lol:

Altaries
10-09-2008, 14:19
sSiwy12, w tym tekscie nie ma tajnego aneksu do raportu policji, wykradzionego o swicie z komendy glownej:

'W mieszkaniu Tomasza B znaleziono stosy rozkladajacej sie fachowej literatury z dziedziny izolacji cieplnej materialow budowlanych, w jezyku szwedzkim i niemieckim. W lazience czailo sie dwoch Szwedow, jeden Niemiec z paczka welny mineralnej i jeden polski profesor o oblakanym spojrzeniu. Sciany pokryte byly dwumetrowa warstwa welny oraz niezbyt czytelnymi malunkami i belkotliwymi napisami o kranach bezdotykowych, grzaniu gruntu oraz 100cm welny od srodka."

a po przebadaniu calej dokumentacji okazalo sie, ze pan T ma racje...

sSiwy12
10-09-2008, 14:32
Z innych "przecieków" wiadomo, ze "dołożyli" też za "trollowanie" na forach internetowych :lol:

ProStaś
11-09-2008, 08:00
E tam...
Ja z poufnych źródeł wiem, że on z Wgre...orem w zorganizowanej grupie działali. Wyjście z ZK po 3/4 kary.... :o

Wizjer
13-09-2008, 14:36
... a nawet po 1/2 kary.