PDA

Zobacz pełną wersję : Zmiana lidera



Frankai
11-10-2003, 11:23
Nie wiem ile osób to już dostrzegło - nastąpiła zmiana lidera. Od tej pory przewodzi nam Teska. Na cześć nowego lidera: Hip, Hip, Hurrrrra !!! :-)
Gratuluję i powodzenia (w sprawach mieszkaniowych i forumowych) :-)

Teska
11-10-2003, 11:27
Frankai

jest nas dalej 3 sztuki :lol: :lol: Ty, Ja , Pittbull.....a zreszta wszyscy są niejako liderami :)

Majka
11-10-2003, 11:28
A, rzeczywiście :D teska gratulacje, ale, ale co ja widzę, mamy więcej liderów...... :lol:
Teraz to mozna się pogubić, za kim podążać, kto wskaże nam cel? :lol:

Frankai
11-10-2003, 11:33
Oj Majka, Majka. Poszukaj mojego posta gratulującego Tesce otrzymania tytułu Lider. To było już chyba z półtora miesiąca temu! Redakcja kiedyś nadała 3 tytuły Lidera, żebym nie czuł się samotny ;-) Teraz zaś Teska wyszła już całkiem na czoło :-)

Teska
11-10-2003, 11:35
nio to dzięki Frankai :lol:

Majka
11-10-2003, 11:39
[quote="FrankaiTeraz zaś Teska wyszła już całkiem na czoło :-)[/quote]

Uważaj, bo łatwo nabić sobie guza :lol: :lol: :lol:
Nie będę Was gonić, w peletonie bezpieczniej :lol:

Teska
11-10-2003, 11:43
bedziemy uważac :lol:

Frankai
11-10-2003, 11:45
Majka - a wcale, że nie. My się możemy sami wyłożyć, a w peletonie jak się ktoś wyłoży przed Tobą, to też leżysz :lol: No może tylko w peletonie mniej wieje ;-)

Teska
11-10-2003, 11:49
:)

HenoK
11-10-2003, 12:50
Teska, przyjmnij również moje gratulacje.
Prawdę mówiąc jesteś chyba bezkonkurencyjna.
Drobna statystyka średnio 9,49 postów dziennie.
A dzisiaj to przeszłaś samą siebie. Wczoraj patrzyłem i Frankai był jeszcze na czele, a w tej chwili wyprzedzasz go o ponad 40 postów.
Sprawdziłem od rana do tej chwili napisałaś 68 postów :lol: .
W niecały rok pisania na Forum zdystansowałaś wszystkich.

Ale uważaj, Krystian ze swoją średnią 9,06 niedługo Cię dogoni, a moze i zagrozi pozicji Super Lidera, zwłaszcza w długie zimowe wieczory, kiedy ruch na budowie znacznie się zmniejszy.

Majka
11-10-2003, 13:00
Teska,
Drobna statystyka średnio 9,49 postów dziennie.
A dzisiaj to przeszłaś samą siebie. Wczoraj patrzyłem i Frankai był jeszcze na czele, a w tej chwili wyprzedzasz go o ponad 40 postów.
Sprawdziłem od rana do tej chwili napisałaś 68 postów :lol: .

Ale uważaj, Krystian ze swoją średnią 9,06 niedługo Cię dogoni,

Ciekawe wyliczenia. Spojrzałam i co widzę :lol:
Henok - srednia ilość postów 8,30dziennie :lol:

Też jesteś w czołówce :D

Bartt
11-10-2003, 13:41
Bo tu smi aktywni siedzą :) , ciekawe, kto buduje za nas te domy 8)

HenoK
11-10-2003, 15:32
Ciekawe wyliczenia. Spojrzałam i co widzę :lol:
Henok - srednia ilość postów 8,30dziennie :lol:

Też jesteś w czołówce :D
Siebie przez skromność nie wymieniłem :oops: , ale pamiętam, że jak zaczynałem pisać na Forum do Bartt miał średnią ilość ok 11 postów dziennie. :o

Teska
13-10-2003, 07:18
HenoK

a dzięki bardzo....wiesz, jak jest czas to wtedy nałóg daje znać o sobie... :lol: :lol: myślę jednak że to wszyscy są w czołówce....

Miłego dnia wszystkim :lol:

Frankai
13-10-2003, 07:26
pamiętam, że jak zaczynałem pisać na Forum do Bartt miał średnią ilość ok 11 postów dziennie. :o
A jak ja zaczynałem pisać, to na Forum dziennie było tyle postów, co dziś Teska wypracowuje :-D Zabierało się głos prawie na każdy temat. Odbywało się to prawie na zasadach burzy mózgów :-) Z kolei "starsi" ode mnie pamiętają jeszcze, jak to na Forum były dnie bez postów :-o

tdxls
14-10-2003, 08:30
Z kolei "starsi" ode mnie pamiętają jeszcze, jak to na Forum były dnie bez postów :-o
Mała awaria serwera i już będzie dzień bez postów. :wink:

ryb_ka
22-10-2003, 16:35
Ja powiem tak: też połknęłam bakcyla Forum, ze względu na budowę ( bo i z jakiego innego??) ale podziwiam tych liderów. Dlaczego? Bo mimo tego, iż moja praca jest nierozerwalnie związana z internetem i spędzam przy kompie 8-10 godzin dziennie, to na Forum zaglądam sporadycznie, bo po prostu nie mam czasu!!! I rodzą mi sie takie myśli:
a) liderzy maja kupę kasy, ktoś buduje za nich i dlatego mają tyle czasu na pisanie postów;
b) liderzy nie mają kasy, ale pracują w takich firmach, że spokojnie mogą w trakcie pracy - widocznie niezbyt absorbującej - siedzieć na Forum ,śledzić jego przebieg i natychmiast reagować
c) ???
No bo ja tak sobie przeanalizowałam swój klasyczny dzionek: wstałam o 7, nakarmiłam dziecię i wypuściłam do szkółki, gimnastyka obowiązkowa ze wględu na chory kręgosłup jakieś 10 minut, potem kąpiel, śniadanko, jakieś pranie wstawione do pralki, wyjazd z domku, wizyta w banku i już jestem na 9 w pracy, klikam do 15,30, lecę na obiadek, kontrolka na budowie, wracam do biura i klikam do 17. I w zasadzie ze względu na chwilowy oczopląs zawodowy w ramach rekreacji wskakuję na chwilkę spojrzeć na Forum na interesujące mnie wątki. Zajmie mi to jakieś małe 15 minut i wracam do pracy. Potem zakupy w drodze do domu, w domu normalka orka i tak około 23 zwijam sie w kłębuszek. Więc jakim cudem 40 postów dziennie ?????? Oj liderzy, chyba popadliście w forumomanię :))) Tylko czym to leczyć? Końcem budowy??? Nie podejrzewam, żeby to pomogło, hehe:))) Pozdrawiam wszystkich serdecznie i miłego wieczorka życzę:)))
Ps. A umnie - niestety dopiero teraz - szykują wieniec. Ale wywiązka już czeka, więc lada moment zobaczę kształt dachu:)))

tom soyer
07-11-2003, 08:44
zawsze bardziej liczy sie JAKOSC
wszytskiego dobrego dla Liderow bylych i aktualnych.
gratulacje Teska

Adam___
07-11-2003, 11:02
.
Sprawdziłem od rana do tej chwili napisałaś 68 postów :lol: .


Tak przegladam sobie nieraz to forum i tak sie zastanawiam czym sie Teska zajmuje?Chyba ma baaaaaardzo duzo wolego czasu ;)
No bo tak jak napial Henio to zeby napisac prawie 70 postow w ciagu 7 godzin (licze od 6 rana) to nic tylko trzeba na forum siedziec.
Chyba bede sklonny zgodzic sie z ryb_ka.

HenoK
08-11-2003, 05:56
sorry...ale to przypomina mi wyścigi pewnych gryzoni...niesmaczne zresztą
Pozdrawiam
Jarecky, mam nadzieję, że mnie do tego "wyścigu szczurów" nie zaliczasz. Staram się pisać o konkretach i rozwiązywać konkretne problemy, co nie znaczy, że nie lubię zajrzeć np. do wątku "Dowcipy".
No może w kilku wątkach dałem się wciągnąć w "niezdrową" dyskusję.
Moje posty wynikają często z jednego - nie mogę milczeniem pominąć niektórych nie zawsze mądrych pomysłów innych Forumowiczów.
Zauważyłem, że często moje wypowiedzi kończą dyskusję na dany, często kontrowersyjny temat.
Nie ukrywam, że sam pomimo sporego stażu w budownictwie wiele się na tym Forum uczę, jak zresztą większość jego uczestników.

Adam___
08-11-2003, 08:56
HenioK na Twoich postach sie mozna bardzo wiele nauczyc i sa bardzo przydatne.Jednak wydaje mi sie (to moje subiektywne odczucie) ze niektore posty sa przez niektorych pisane jakby tylko dlatego zeby sie utrzymac w czolowce.No bo zeby napisac 70 postow przez jedno do poludnie to trzeba nic tylko na forum siedziec.Srednio jeden post co 6 minut.
No ale to moje osobiste zdanie

Pozdrawiam

Teska
08-11-2003, 09:18
Adam

mam czas to siedze nie mam nie siedzę...

Kase mam, buduje systemem gsp, dziecko nakarmione , oprane, chata posprztana....to sie nazywa wydajnosc.... :)

nie musze sie scigac bo nie zamierzałam...a jak tak wyszło to własciwie co Tobie przeszkadza??? :-? nikt nie zwraca uwagi na jakies tam liczby...własnie jakos liczysz to?? po co?

Miłego dnia

magi
08-11-2003, 13:50
Ja chciałam pogratulować wszystkim liderom teraźniejszym i przyszłym. Jestem pełna podziwu. Tak jak napisała ry_bka też połknęłam bakcyla forum ale wasze wyniki są nie do przeskoczenia - oszałamiające.
Pozdrawiam :roll:

Teska
08-11-2003, 15:20
Magi-

tylko sie tak wydaje wszystko jest do przeskoczenia :lol: naprawde....

pozdrawiam

ponury63
08-11-2003, 15:45
Popieram Teskę - to sie robi "samo"
po prostu jednego dnia masz ochotę na rozmowę z ludźmi, a drugiego nie masz... to żaden wyścig... bo nie ma dokąd ani po co... ot co...

pyrka
08-11-2003, 17:34
Powiem szczerze, czasami nie chce mi się logować i występuję wtedy jako gość. Pewnie uzbierałoby się tyle samo postów co tych autoryzowanych.

Teska
08-11-2003, 17:35
:) od dzis bede Was nekać.....zostałam ponownie sama na calutki miesiac :( ech.......

pyrka
08-11-2003, 17:42
A co to za nękanie, im nas więcej tym raźniej.

Teska
08-11-2003, 18:23
:lol: dokładnie

ryb_ka
14-11-2003, 09:52
Tak jak pisałam - zaglądam na forum wtedy, kiedy mam czas i tak też sprawdzam prywatną skrzynkę. Z ciekawością otworzyłam wątek o liderach i szczerze mówiąc - wkurzyłam się na Teskę !!! Ja też moja droga należę do "golców kredytowych" i takie Twoje stanowisko po prostu mnie oburza. To forum jest dla WSZYSTKICH BUDUJĄCYCH i fakt, że akurat należysz do osób które kasę posiadają, nie muszą pracować i mają czas na 68 postów dziennie, czasami kompletnie bzdurnych i pisanych dla samego pisania nie upoważnia do krytykowania tych, którzy chcą spełnić swoje marzenia i - nawet nie mając tak wielkiej kasy - pytają o rekuperator. Jesteś zarozumiała Teska - tak uważam. Nie interesuje mnie, czy masz forsiastych rodziców albo bogatego męża - mam to w nosie, ale więcej pokory - pogarda dla innych chluby Ci jako - hmm - Liderce absolutnie nie przynosi. I to by było tyle dla mnie tego wątku o liderach. Szkoda mojego czasu, wolę poszukać informacji o schodkach kominiarskich. Miłego dnia życzę wszystkim forumowiczów, HenoK trzymaj styl :)))

Olasa
14-11-2003, 12:37
Nie mam nic przeciwko liderom. Sama wchodzę na forum od niedawna i też głównie po to aby poczytać. Zdążyłam się zorientować mniej więcej kto wypowiada się często. Dla niektórych jak dla Teski jest to sposób spędzania czasu wolnego i to jest ok. Jednak Tesko chyba nie pomyślałaś pisząc o golcach. Jest to obraźliwe dla niektórych forumowiczów. Dla mnie też gdyż właśnie chcę budować dom systemem gospodarczym i nie widzę w tym nic złego. Każdy ma prawo do realizacji swoich marzeń, nie tylko ten kto ma kupę forsy. Ja nie muszę mieć złotych klamek w domu i tp. bajerów, chcę mały domek bez wydziwień i nie widzę w tym nic złego. Po przeczytaniu tego wątku zainteresowało mnie bardzo jaki ty domek posiadasz, liczyłam na coś ekstra, ale niestety się rozczarowałam bo nigdzie nie mogę go znaleźć. Są komentarze Twoje do dzienników budowy innych, a nie ma Twojego, chyba wybudowałaś go wcześniej, ale nie ma go też przedstawionego w domach forumowiczów. Chyba, że jako początkująca na forum nie potrafię go odnaleźć.

Becik
14-11-2003, 12:51
Olasa, chyba źle zrozumiałaś Teskę. Teska nie krytykuje budujących systemem gospodarczym, lecz tych którzy za pieniądzie z kredytu wstawiają sobie "złote klamki".
Dziennik budowy Teski to "Irma...."
Pozdrawiam serdecznie wszystkich.

Olasa
14-11-2003, 13:28
No może faktycznie źle zinterpretowałam słowa Teski. Trzymajcie się liderzy, mam nadzieję, że jesteście tak obeznani w budowie domów, że dane mi będzie niejednokrotnie skorzystać z waszych rad.

Teska
14-11-2003, 16:28
OLASA

to dziekuje ci ze zrozumiałas ze nie chciałam nikogo obrazac....Wytałumacze to w nastepnym poscie :lol:

Majka
14-11-2003, 16:37
Teska, ciiiii. Spokojnie, bez nerwów - Twoja praca wymaga opanowania, a My potrzebujemy duzo mlodych, przyszlych płatnikow naszych emerytur :lol:

Teska
14-11-2003, 16:52
RY_BKA

sorki jezeli sie na mnie wkurzyłaś nie to było moim celem, celem było pokazanie klasy a włascieiw jej brak Jareckiego....

Jarecky ni stad ni zowad naskoczył na mnie...nie wiem dlaczego...przeciez z nikim sie nie scigam bo nie ma po co...jakos tak sobie mnie upatzrył

Była u mnie kumpelka psycholog i powiedziała zeby mu napisac w prywatnych wiadomosciach tekst jaki własnie przeczytałaś....załozyłam sie z nią ze prywatnych wiadomosci facet nie pokaze wszystkim....ona stwaiła ze jednak tak: i efekt przegrałam flaszke czarnego Jaśka...ale co tam warto było bo wyszło ze rzeczywiscie Jarecky to facecik bez klasy....skoro lubi naskakiwac na osoby ktore nic mu nie zrobiły...fakt efekt uzyskał...bo Ty ryb_ko mnie tez obraziłaś...pisze co pisze...wcale nie musisz czytac..ale nie gniewam sie :-? czas wolny spedzam jak spedzam...w necie, nie pracuje bo pilnuje budowy, zwolniłam sie sama z pracy, maz mu pracuje i ry_bko droga : wyobraz sobie sama jestem golcem bo mam kredyt...
Zupełnie nie chciałam nikogo obrazac ....chciałam tylko zobaczyc co zrobi Jarecky...i zobaczyłam...facecik bez jaj.


Jezeli ktos poczuł sie obrazony moja pisanina prywatna do jareckiego :PRZEPRASZAM

jarecky- bez komentarza odpuśc sobie.

Teska
14-11-2003, 16:58
aha

Ry_bko z pracy tez zwolniłam sie sama bo nie chciałam byc przymuszana sorki za wyrazenie: do skrobania ...małolat... :( jeszcze raz sorki

Teska
14-11-2003, 17:02
JARECKY

ale dokładnie tak myśle jezeli uraziłam ...sorki.

HenoK
14-11-2003, 17:09
Miłego dnia życzę wszystkim forumowiczów, HenoK trzymaj styl :)))
Niestety, obawiam się, że będę teraz rzadziej gościł na Forum - nowa praca mi na to nie pozwala. Jednak w miarę możliwości będę starał się nadal tu pisać, tym bardziej, że sam przy okazji sporo się uczę.

14-11-2003, 18:39
Mysle, ze Teska nie chciala nikogo obrazac na tym Forum.
Po prostu sie zdenerwowala i tyle.
Jarecky tez nie postapil uczciwie, bo sa pewne zasady.
Nieraz w zlosci mowi sie rozne rzeczy,
a nie koniecznie tak sie mysli.
Nie usprawiedliwiam tu Teski, ale jestesmy tylko
ludzmi i roznie reagujemy.
Jakie to ma znaczenie ze Teska pisze
po 68 postow dziennie.Co to za problem?
Ma czas to pisze, lubi byc na Forum, zreszta
jak prawie kazdy z nas.Jedni szukaja porad ,
inni po prostu lubia tu bywac troche czesciej.
Co komu to przeszkadza. Zawsze znajdzie sie Ktos
niezadowolony i bedzie sie doszukiwal nie wiadomo
czego.Wiecej wyrozumialosci. bonnie

ryb_ka
15-11-2003, 16:57
No i jak nigdy znowu wlazłam na forum, bo sieć nam w firmie nawaliła i upojnie spędziłam sobotę w firmie, zamiast delektowac się widokiem kładzionej folii na dachu:))) No to jak już zadziałalo, to sprawdziłam pocztę i wątek LIDER mnie powalił :)
Powiem tak: ok, Teska, rozumiem i graba, przy najbliższej okazji pijemy piwo - temat zamknięty, szkoda naszej energii.
A Twój domek chętnie bym zobaczyła i swoim też się chcę pochwalić, a co!!!
Więc pchnij mi jakiegoś linka do zdjęć, a ja zmobilizuję moje szczęście, niech też gdzieś wpakuje nasze fotki i podyskutujemy sobie o wyższości pokoju z kominkiem nad tym bez :)))
Pozdrawiam i do miłego
ryb_ka

Teska
15-11-2003, 17:26
ryb_ka



dzieki , temat zamkniety. trzymam za słowo jezeli chodzi o piwko :lol: :lol: fotki mojej chałupki zobaczysz w dzienniku .....tam jest pare linków...na ostatniej stronie jest Irma prawie gotowa, na 2 bodajze dopiero co budowana... :lol:

Miłego...masz gg?

HenoK
16-11-2003, 09:02
Może dodam dla porządku - dziennik Teski nazywa się :
Irma - dziennik budowy na koncu świata...naszego:) (http://murator.com.pl/forum/viewtopic.php?t=11102&start=0&postdays=0&postorder=asc&highlight=),
są też Komentarze do IRMy - wreszcie! (http://murator.com.pl/forum/viewtopic.php?t=11103&start=0&postdays=0&postorder=asc&highlight=).

Jarecky
17-11-2003, 09:54

Jarecky
17-11-2003, 10:02
[quote=Teska]RY_BKA

sorki jezeli sie na mnie wkurzyłaś nie to było moim celem, celem było pokazanie klasy a włascieiw jej brak Jareckiego....

Jarecky ni stad ni zowad naskoczył na mnie...nie wiem dlaczego...przeciez z nikim sie nie scigam bo nie ma po co...jakos tak sobie mnie upatzrył

Była u mnie kumpelka psycholog i powiedziała zeby mu napisac w prywatnych wiadomosciach tekst jaki własnie przeczytałaś....załozyłam sie z nią ze prywatnych wiadomosci facet nie pokaze wszystkim....ona stwaiła ze jednak tak: i efekt przegrałam flaszke czarnego Jaśka...ale co tam warto było bo wyszło ze rzeczywiscie Jarecky to facecik bez klasy....skoro lubi naskakiwac na osoby ktore nic mu nie zrobiły...fakt efekt uzyskał...bo Ty ryb_ko mnie tez obraziłaś...pisze co pisze...wcale nie musisz czytac..ale nie gniewam sie :-? czas wolny spedzam jak spedzam...w necie, nie pracuje bo pilnuje budowy, zwolniłam sie sama z pracy, maz mu pracuje i ry_bko droga : wyobraz sobie sama jestem golcem bo mam kredyt...
Zupełnie nie chciałam nikogo obrazac ....chciałam tylko zobaczyc co zrobi Jarecky...i zobaczyłam...facecik bez jaj.


Jezeli ktos poczuł sie obrazony moja pisanina prywatna do jareckiego :PRZEPRASZAM

jarecky- bez komentarza odpuśc sobie.

Witam
Widzę, że moderatorzy poczuli się urażeni, usuwając moje posty (pomimo, że były zgodne z regulaminem)...trudno
Teska...jesteś klasą samą w sobie z odpowiednio dużymi jajami, prawdopodobnie. Twoje posty, szczególnie ostatnie to pokazują. Pomysł z panią psycholog był wooowwww... jestem wzruszony przebiegłością i sprytem.
Pozdrawiam

Majka
17-11-2003, 10:07
Oj, nieładnie, i to podwójnie nieładnie :-?