PDA

Zobacz pełną wersję : Sprzedaż mieszkania bez agencji nieruchomości



lidex
13-09-2008, 21:18
Niedługo będziemy sprzedawać mieszkanie, chcemy spróbować zrobić to bez agencji pośrednictwa, z którymi mamy niemiłe doświadczenia. Czy mozecie poradzić jak się do tego najlepiej zabrać, czy są jakieś strony internetowe, gazetki itp. gdzie mozna zamieścić ogłoszenie o sprzedaży bezposredniej? Gdzie znajdziemy umowę sprzedazy mieszkania? Czy ktoś już przez to przechodził i mógłby doradzić jak się do tego zabrać, na co uważać?

Trociu
14-09-2008, 08:13
czy są jakieś strony internetowe, gazetki itp. gdzie mozna zamieścić ogłoszenie o sprzedaży bezposredniej? Jest tego mnóstwo: gratka, autogielda, allegro, i wiele innych - wpisz najlepiej w google jakieś zbliżone hasło 'sprzedam mieszkanie' i zobacz, gdzie są zamieszczone ogłoszenia.

Trociu
14-09-2008, 08:14
na co uważać?Jesteś w lepszej sytuacji niż przy kupnie. Moim zdaniem to, na co musisz uważać, to aby kasa była u Ciebie w kieszeni lub na koncie.

lidex
14-09-2008, 08:44
Dzięki. Myślałam że może są jakieś miejsca, gdzie zamieszcza się wyłącznie ogłoszenia o sprzedaży bezpośredneij, ale moze faktycznie teraz agencje wszędzie się ogłaszają. Pytając na co uważać myślałam o czym pamiętac spisując umowę z kupującym, jakieś kruczki itp

raffran
14-09-2008, 09:13
Mozesz zamioescic ogloiszenie np.na
www.bezposrednikow.pl
www.otodom.pl
www.szybko.pl
www.nportal.pl
Nie wiem skad jestes,ale moze jakis lokalny portal,u nas jest www.trojmiasto.pl

Wizjer
14-09-2008, 13:37
Ja znam portal z ogłoszeniami kupujących. Parę razy udało mi się tam coś kupić - www.kupieckupi.pl.