PDA

Zobacz pełną wersję : Wycieraczka przed drzwiami wejściowymi



Koniczynka
14-09-2008, 09:04
Będziemy kłaść płytki i schodki przed drzwiami wejściowymi do domu. Mamy dylemat, czy przed drzwiami wejściowymi zrobić w płytkach wgłębienie na wycieraczkę, czy też normalnie i na płasko a wycieraczkę po prostu położyć. Jak Wy robicie?

Kris2222
14-09-2008, 09:15
chyba mnie rozpierdzieli , ale ludzie maja problemy :lol: :lol: :lol:

theodolit
14-09-2008, 09:23
ja tam mam ładne zagłebienie i wycieraczke ACO jeszcze lezy w garazu bo wykonczyc trzeba ;) ale z tego co widze to mało kto ma taki archaizmy ;D

daggulka
14-09-2008, 09:49
chyba mnie rozpierdzieli , ale ludzie maja problemy :lol: :lol: :lol:

sie kris nie nerwuj :lol: .... kobieta ma problem pomóc trza :wink: :lol: ...co z ciebie za gentelman ??? :wink: :D

ja se żadnego wgłębienia nie robię - drzwi wejściowe otwierają mi się do wewnątrz domu więc jak nie zrobię będzie ok :roll:

Edybre
14-09-2008, 10:38
Moje drzwi otwierają sią na zewnątrz i mam taką metalową kratkowaną, zagłębioną w posadzce. Oprócz tego wewnątrz też mam wycieraczkę i jest na niej wiecznie masa piachu - czyli spełnia swoją funkcję.

Lookita
14-09-2008, 10:47
Ja bede niebawem musial to przemyslec,na razie nie mam twardego podjazdu i wejscia do domu,wiec masy piachu jednak wlaza i do domu i garazu.Zaluje,ze nie zrobilem szufelki od oc w przedpokoiku,ale wycieraczki sa i beda.Spelniaja swoja funkcje na pewno teraz.Pozniej moze tego syfku mniej bedzie jak sie zrobi kostke....

jareko
14-09-2008, 11:11
chyba mnie rozpierdzieli , ale ludzie maja problemy :lol: :lol: :lol:tez mnie czasem zastanawia jakie jeszcze fajne pytania sie tu pojawia :lol:
Idzie zima - mam już zakładać kalesony czy nie? ooooo to jest dobry wątek ;)
A na serio
Pomyśl mila Forumowiczko :)
jeśli zrobisz płytki na równo to jak położysz później na to wycieraczkę to będzie ci sie ślizgać - zwłaszcza zima - jak zrobisz zagłębienie unikniesz tego kłopotu
jak zrobisz dziurę i dasz kratkę jako wycieraczkę to co jakiś czas będziesz musiała ja opróżniać :(

Lookita
14-09-2008, 11:14
problemy sa rozne,jak sytuacje i ludzie...a moze nie ma tych problemow ten,co po prostu wchodzi do domu po ciezkim dniu,wieczorem i nie widzi problemu sprzatania? ;-)
kazdy inaczej na to patrzy,ja jak napisalem mam teraz problem moze nie z wycieraczka ale z luznym podlozem przed domem....to mnie zmusza to czestego sprzatania i ograniczania wejscia owego syfu do domu...

Koniczynka
14-09-2008, 15:21
Wydawało mi się, że forum jest po to by pytać jeśli się ma wątpliwości. Zwłaszcza jeśli ktoś buduje dom po raz pierwszy i szybko trzeba zdecydować. Owszem sprawa drobna, czy to powód to takich komentarzy? Czy ty Kriss wszystko wiesz na każdy temat i nigdy o nic nie pytałeś? Takie odpowiedzi jak twoja nic nie wnoszą.

Cpt_Q
14-09-2008, 16:16
chyba mnie rozpierdzieli , ale ludzie maja problemy :lol: :lol: :lol:tez mnie czasem zastanawia jakie jeszcze fajne pytania sie tu pojawia :lol:
Idzie zima - mam już zakładać kalesony czy nie? ooooo to jest dobry wątek ;)...

Czyżbyś przeoczył taki pasjonujący?
http://forum.muratordom.pl/viewtopic.php?p=2716430#2716430

langerob25
14-09-2008, 19:45
Ja mam zamiar montować wycieraczkę zewnętrzną ,taką z koszem zbierającym wodę i brud,które są odprowadzane rurą pcv.Tylko lepiej wcześniej wpuścić taką rurę w schody i podłączyć np do rur odprowadzających deszczówkę.

jareko
14-09-2008, 22:03
chyba mnie rozpierdzieli , ale ludzie maja problemy :lol: :lol: :lol:tez mnie czasem zastanawia jakie jeszcze fajne pytania sie tu pojawia :lol:
Idzie zima - mam już zakładać kalesony czy nie? ooooo to jest dobry wątek ;)...
Czyżbyś przeoczył taki pasjonujący?
http://forum.muratordom.pl/viewtopic.php?p=2716430#2716430
dzięki
alem się uśmiał do łez :)

Wydawało mi się, że forum jest po to by pytać jeśli się ma wątpliwości. Zwłaszcza jeśli ktoś buduje dom po raz pierwszy i szybko trzeba zdecydować. Owszem sprawa drobna, czy to powód to takich komentarzy? Czy ty Kriss wszystko wiesz na każdy temat i nigdy o nic nie pytałeś? Takie odpowiedzi jak twoja nic nie wnoszą.
to nie tak. Wybacz za to co powiem ale po prostu pojawia się tu pytania na które każdy z Was gdyby choć chwile pomyślał znałby odpowiedz. Budujesz po raz pierwszy - tzn wczoraj się urodziłaś? Mieszkałaś pod mostem? Nie widziałaś nigdy wycieraczek ani u siebie w bloku czy w pracy przed wejściem do biura czy gdzie tam pracujesz? To tak jak watek który wskazał Cpt_Q. Czy tez idiotyczne pytania na jakiej wysokości macie wyłączniki od oświetlenia. Rozumie ze budujecie po raz pierwszy ale zadając takie pytania zastanawiam się jak wyglądać będzie Wasza chałupa, czy po roku się nie rozleci - czego Wam nie życzę.
Nie znam się na wszystkim, nie jestem omnibusem ale mimo wszystko na pewne pytania znałbym odpowiedz z obserwacji otaczającego nas świata - póki co ślepy nie jestem :)

awt
15-09-2008, 12:20
To pewnie zaraz będzie wątek:
- czy wkładacie kluczyk do drzwi pod wycieraczkę czy macie jakieś inne fajne miejsce?

jareko
15-09-2008, 12:35
To pewnie zaraz będzie wątek:
- czy wkładacie kluczyk do drzwi pod wycieraczkę czy macie jakieś inne fajne miejsce?albo ostatnio kolejny genialny temat - na jakiej wysokości umieścić TV ?
Czyżby TV już tak wyprało ludziom mozgi ?
A kluczyk najlepiej pozostawić w zamku - nie zginie ;)

kgolebiowski
13-04-2010, 22:01
Fajne wycieraczki produkuje firma Aco z odprowadzeniem wody http://www.aco.pl/odownienia_przydomowe_wycieraczki.html

Reyals
13-04-2010, 22:14
Wg mnie te wycieraczki są trochę "nieporęczne" i trudne w utrzymaniu. Trzeba wyjąć, piasek wyciągnąć ze środka. Lepiej chyba jak wycieraczka leży na "poziomie zero". Szybciej się sprząta.

mattdl
13-04-2010, 22:19
wycieraczka wymięka przy kiblu, boki zrywałem dzięki :)

remassq
21-01-2011, 09:43
Sprawdz rowniez CSN - www.wycieraczkobiektowe.pl

powodzenia