PDA

Zobacz pełną wersję : piec tłokowy z Pleszewa"WALENDOWSCY"(mial,groszek)



ePiotr
15-09-2008, 10:45
czy ktos ma jakies doswiadczenia z takim piecem? http://www.walsc.pl/kotly-piece-co/kotly.php?id=piec-kwm-sp przymierzam sie do zakupu wiec prosze o opinie

ePiotr
18-09-2008, 16:38
:( a moze ktos ma chociaz podobny piec???

I.W.
18-09-2008, 20:10
Ja mam tłokowca stalmarka.Jest jeszcze pare innych firm: zgoda wieprz, iskra, opal, taurus (gaur) Z tego co mi się rzuca w oczy w tym piecu to trochę przestarzały sterownik o reszcie trudno coś powiedzieć. A ile sobie wyobrażają za niego ?

ePiotr
18-09-2008, 22:04
cena jest zachecajaca bo doszedlem juz do 6500zł za piec 38KW z dowozem i innym sterownikiem na 2 pompki :)znajomy co sie troche zna na piecach(handluje stalmarkiem ;) ) dzisiaj dzwonil do sprzedawcy,podpytal troche szczegolow stwierdzil ze ma wszystko to co powiniem

I.W.
19-09-2008, 13:14
cena jest zachecajaca bo doszedlem juz do 6500zł za piec 38KW z dowozem i innym sterownikiem na 2 pompki :)znajomy co sie troche zna na piecach(handluje stalmarkiem ;) ) dzisiaj dzwonil do sprzedawcy,podpytal troche szczegolow stwierdzil ze ma wszystko to co powiniem
IMHO cena dobra za taką moc. Stalmark 25 kW kosztowł mnie parę groszy mniej z rurami do komina Jeżeli inny sterownik to jeden problem z głowy. W stalmarku jest ST 77 ale są na rynku PIDy.