PDA

Zobacz pełną wersję : Może pogadamy przez GG?



Bard13
13-10-2003, 08:47
Pomyślałem, że posty na forum długo wędrują i chciałbym zaproponować szybszą wymianę doświadczeń np. przez GG.

Zdaję sobie sprawę, że jest to bardziej angażujące, niż pisanie na forum, ale chęnym składam propozycje.

GG 1122762 - to moje

Na razie bardziej bym pytała, ale mam szeroką wiedzę z pozostałych niż budownictwo dzidzin.

Budownictwa się uczę :D

Innych chętnych zapraszam do dopisywania się wraz z podaniem czego szukają lub w czym mogą pomóc, potem zrobimy może jakiś FAQ, co przyśpieszy szukania. ja np. po przeczytaniu wielu wątków nie doszedłem w wielu z nich do żadnych sensownych konkluzji.

Są one zbyt rozproszone po wszystkim, więc proponuję, założyć FAQ, aby osoba zakładająca jakiś wątek mogła w nim opisać zwartą konkluzję z zadanego pytania.

Kto pierwszy?

Bard13
13-10-2003, 09:49
Pierwsza rada która mi się nasunęła po czytaniu jednego wątku (przepraszam autora), to to, że przed laniem fundamentów, warto mieć wykopane trochę rowka pod ogrodzenie.

Jak zostanie w gruszce betonu to można wylać nadmiar pod ogrodzenie i nie ma zmartwienia, gdzie go upchnąć, pomijając już oszczędności w późniejszym robieniu ogrodzenia