PDA

Zobacz pełną wersję : Ile za taras z granitu płom. 60x60x2 cm.? 50 zł za 1 płytkę?



revalidon
22-09-2008, 22:47
Na razie przepytałem jednego kładącego kamień na tę okoliczność i zaśpiewał:

* 150 zł za 1 m2 tj. 50 zł za 1 płytkę
* 200 zł za metr bieżący stopnia...

Grzecznie podziekowałem, ale muszę przyznać, że byłęm w szoku... Za taras za robociznę musiałbym dać 12 tys. zł... Hehehe... za góra tydzień roboty dwóch pracowników...

revalidon
09-10-2008, 14:03
podciągam temat...
nikt nie robił schodów lub tarasu z płytek granitowych..??????

hybris
10-10-2008, 16:59
zrób sam. wiesz ile zaoszczędzisz? zresztą, po co masz przepłacać tych przebrzydłych frajerów, co to się będą męczyć z cięciem bezodpryskowym i układaniem bezfugowym

resor
10-10-2008, 19:09
revalidon też jestem zdanie że zrobisz to lepiej niż frajer ktory chcial 12 tys.zl za zrobienie twojego tarasu.nawet ja bym tego lepiej od ciebie nie zrobił wiec bierz sie do roboty .w sumie to ty pewnie położysz ten taras w dwa dni skoro dwóch fachowców kładłoby tydzien.oczywiscie ty nie bedziesz potrzebowal żadnych narzędzi w przeciwienstwie do tych frajerów co chca 12 tys zl za twój taras

podsumowując zaoszczedzisz nie tylko pieniądze ale i czas i co najważniejsze bedziesz pewny że nikt nie zrobilby tego lepiej.jak już skonczysz u siebie daj ogłoszenie może znajdziesz jeszcze jakis taras do położenia.tylko pomysl 12 tys.zł w dwa dni :D


aaa no i oczywiscie płytki granitowe lepiej też zrob sobie sam bo wyjdzie taniej i lepiej

revalidon
11-10-2008, 08:26
hehe... uderz w stół a nożyce się odezwą...
no i odezwali się wykonawcy...

kiedyś się mówiło humorystycznie, że czyjś tata wykłada na uniwersytecie...
...kafelki w klozecie...

dziś wykładanie na uniwersytecie kafelkó w klozecie to powód do dumy... wszak taki "wykładowca" zarobi kilka razy więcej niż profesor z tego uniwersytetu... zaraz mnie zakrzyczą wykonawcy, że zus, narzedzia, tamto, sramto...

powiem jedno, idą ciężkie czasy,ale będą one miały wiele pozytywnych skutków, nauczą pokory takich jak wy...

resor
11-10-2008, 09:59
profesor sie odezwal no no no :lol:


revalidon zrób sobie ten taras sam to pogadamy :lol: wtedy bedziesz wiedzial że to nie takie proste i byle kto i byle czym tego nie zrobi



i guzik wiesz ile zarabia profesor a ile ktos kto kladzie płytki

a pokory to nie naucza mnie żadne czasy bo zawsze znajdą sie tacy którzy za dobrze zrobiona robote zapłacą każde pieniądze bo wiedza że pewne rzeczy tylko w pozoru wydają sie proste

pokory naucza natomiast takich co sie z motyka porywaja na księżyc

revalidon
11-10-2008, 10:05
a pokory to nie naucza mnie żadne czasy bo zawsze znajdą sie tacy którzy za dobrze zrobiona robote zapłacą każde pieniądze bo wiedza że pewne rzeczy tylko w pozoru wydają sie proste

pożyjesz dłużej to zobaczysz... odpowiem dwoma powiedzonkami...

...lasy rzedną, świat się zmienia, coraz trudniej o jelenia...

...nie święci garnki lepią...