PDA

Zobacz pełną wersję : OKNA Jezierski vs Thermoplast + prosye o opinie



Krzysztof III
27-09-2008, 17:58
Mam podobnne parametry okien 0,7, oferty, Jezierski 25% drozszy od Thermoplasu. Czy są na tym forum uxytkownicy ktoregos z tych okien i jakie sa wrazenia po kilku latach uzytkowania. Czy jest jakikolwiek sens przeplacania za zblizoną (?) uzytecznosc???


Pozdrowienia
K3 :roll: :roll: :roll:

jareko
27-09-2008, 19:01
Obaj producenci znani, uznani i dobrzy

Adamol
27-09-2008, 19:20
Piszesz tylko o tym, że wkłady szybowe są takie same. A co z resztą?
Jeżeli są zbliżone, to oczywiście tańsze warto kupić......

Krzysztof III
27-09-2008, 20:32
To z czego wynika taka roznica 25% na niekorzysc Jezierskiego. Dla mnie te okna to zblizona liga. Moze bralbzm Jezierskiego ale nie widze sensu przeplacania, skoro wartosc uzytecznosci jest w zasadzie identyczna....
:roll:

k3

Adamol
27-09-2008, 21:06
To z czego wynika taka roznica 25% na niekorzysc Jezierskiego.
Prawdopodobnie chodzi o profil, ale tą wątpliwość musisz TY rozwiać...
Ja nie wiem, co Tobie zaproponowano....

jareko
27-09-2008, 21:25
To z czego wynika taka roznica 25% na niekorzysc Jezierskiego. Dla mnie te okna to zblizona liga. Moze bralbzm Jezierskiego ale nie widze sensu przeplacania, skoro wartosc uzytecznosci jest w zasadzie identyczna....
:roll: k3diabeł może tkwić w szczegółach
ciepła ramka, okucia, szyba itd
Trudno powiedzieć dlaczego - ale faktem jest ze Schuco w porównaniu z innymi zawsze winno być droższe
Firma nie wydaje kasy na reklamę (jak np. Veka co teoretycznie powinno podnieść cenę) wychodząc z założenia ze dobry towar reklamowany być nie musi gdyż broni sie sam i w takiej sytuacji można sobie pozwolić na utrzymywanie innych, wyższych cen, co tez w pewnym stopniu nobilituje markę - oj to polityka firmy - nie moja :lol:.
Poza tym dajcie już w końcu spokój z tymi porównaniami
Nie sposób wytłumaczyć Wam dlaczego to tańsze inne droższe a wielbłąd ma dwa garby
A tym bardziej będąc dealerem Jezierskiego nie bede Fabryki zachwalał - to w złym tonie i sam tego nie lubie

czmirek
28-09-2008, 11:55
zgadzam sie z Jareko takie porownania do niczego nie prowadza wazny jest profil szyba montaz i wiele innych rzeczy. najlepszy profil zle zamontowany bedzie gorszy od slabszego profilu ktory bedzie zamontowany dobrze.

ps. dlaczego tak malo pisze sie na tym forum o profilu REHAU

Kris2222
28-09-2008, 15:25
Ja mam Jezierskiego i wiem ze warto było wydać więcej kasy na te okna , według mnie to pierwsza liga wśród plastiku ,

a miałem w ofertach tańsze o 50% od ich oferty ale na kiepskim profilu

VIP Jacek
28-09-2008, 18:24
ja też mam okna Jezierskiego i jestem zadowolony.
Duża jakość w każdym szczególe, no i serwis.
Dealer Jezierskiego też niczego sobie. Przyłożył się do montażu.
Dobre okna i dobrzy montażyści, nie jareko. :wink:

jareko
28-09-2008, 18:35
ja też mam okna Jezierskiego i jestem zadowolony.
Duża jakość w każdym szczególe, no i serwis.
Dealer Jezierskiego też niczego sobie. Przyłożył się do montażu.
Dobre okna i dobrzy montażyści, nie jareko. :wink:I to ważne :) chwalić, podawać namiary zarówno na dealera jak i montażystów - to najważniejszy łańcuszek w ogniwie miedzy dobrym producentem a zadowolonym klientem - i takich trzeba promować !!! A ze nie bylem to ja - bez przesady - nie jestem najlepszy - jest ogrom porządnych handlowców i montażystów - tylko trzeba im pomagać mówiąc o nich z imienia i nazwy firmy jaka reprezentują - to najlepsza i najskuteczniejsza droga na wyeliminowania z rynku patałachów

jamles
28-09-2008, 19:26
a ja mam Thermoplast bodaj od 5 lat ..... 8) dealer byl OK, montażysci też :lol:

Jola z Melisy
28-09-2008, 20:15
U nas też Jezierski. Polecam. Robiłam wyceny wszędzie. W Tremoplaście też i co ciekawe w przypadku moich okien, byli o 30 % drożsi od Jezierskiego. Przy tak powalającej wycenie , nawet z nimi nie chciało mi się negocjować.

tomlolo
29-09-2008, 06:44
Dopisuje się jako kolejny zadowolony klient Jezierskiego. Dealer i montarzyści w porządku. Z pozostałych dwóch dealerów w moim mieście jeden był o około 15% droższy a drugi nawet po 2 przypomnieniach nie raczył zrobić wyceny :-? W Termoplaście tez byłem, najdroższa wycena ze wszystkich, a profil Schuco najbardziej przypadł mi do gustu 8)