PDA

Zobacz pełną wersję : Największe rabaty na dachówki w Krakowie, gdzie?



bm_mi
29-09-2008, 11:20
Witam.

Chciałbym dowiedzieć się gdzie w Krakowie (lub okolicach) dostaliście największe rabaty na dachówki różnych firm.
Proszę o rodzaj dachówki, nazwę, skład budowlany oraz wielkość rabatu (oraz czy rabat był rozróżniony na dachówki i dodatki(gąsiory itd)).

Z góry dziękuję.

Pozdrawiam!!!

piterazim
29-09-2008, 11:45
może nie na temat, ale gigantyczne rabaty kojarzą mi się z hipermarketami, gdzie za pół ceny możesz kupić coś czego nie chciał byś za darmo :lol:

poszukaj firm gdzie mają najtaniej

chyba że takie informacje potrzebujesz do jakiejś pracy badawczej :D

pierwek
29-09-2008, 12:12
a nie lepiej szukać składu gdzie ceny są najniższe?
co daje rabat 50% od ceny 5zł gdy gdzie indziej można kupić to samo bez rabatu za np 2zł?
:roll:

bm_mi
29-09-2008, 12:35
byłem już na kilku składach i oferują rabaty w okolicach 27% max. na Roben-a
jestem ciekaw czy można gdzieś dostać jeszcze większy rabat (w stosunku do cen katalogowych - bo tak się spotkałem tylko na składach).

wiadomo każda złotówka się liczy:)

Szymon_J
29-09-2008, 14:15
Nie ma reguly, tzn. nie jest tak, ze kazdy rodzaj dachowki w danym skladzie bedzie z rabatem iles tam. Mozliwosc rabatu zalezy od skladu, widelek cenowych ktore dostaje od producenta, zapelnienia placu, checi pozbycia sie zapasow itd...

Osobiscie dostalem 28% rabatu na dachowki Creatona w Atticu (ale tylko dachowki). Chcieli wyczyscic magazyn.

Tak jak pisali przedmowcy (przedpiszcy?) - trzeba szukac i porownywac.

pati25
29-09-2008, 14:19
ja kupowałam w tu w prawdzie cementówkę ale bardzo duzy wybur ceramicznej mieli .Mozliwosc negocjacji
Trapez-Carbo Sp. z o.o.
Adresat:
ul.Zakopiańska 56a

bm_mi
29-09-2008, 14:34
ja kupowałam w tu w prawdzie cementówkę ale bardzo duzy wybur ceramicznej mieli .Mozliwosc negocjacji
Trapez-Carbo Sp. z o.o.
Adresat:
ul.Zakopiańska 56a

dziękuję.

jeśli chodzi o rabaty to na dachówkę dostałem 27% a na dodatki już tylko 17%, przy moim dachu to dodatki to wyjdą tyle samo co dachówka

Pan Roman
29-09-2008, 15:12
Witam, Brassa kupowałem w Melle na Radzikowskiego (http://melle.pl/) dali mi najlepsza cenę za zestaw folia, blacha na obróbki blacharskie, dachówki, akcesoria. Tyle, że prawie rok temu.