PDA

Zobacz pełną wersję : dom zelaznego 6 miesiecy pozniej



zelazny
15-10-2003, 10:28
juz do 6 miesiecy mieszkam w swoim domu i dziwie sie jak mozna bylo wytrzymac gdziekolwiek indziej. jest cudownie!!! chociaz dom nie jest jeszcze calkowicie wykonczony, to ciagle ciesze sie z tego, bo mam przyjemnosc wykanczania i cieszenia sie nowymi elementami rozciagnieta w czasie. polecam ! wprowadzenie sie do juz kompletnie wykonczonego domu daje jednorazowa ogromna radosc i satysfakcje, wykanczanie wolne pozwala cieszyc sie tym duzo dluzej.
zapraszam do obejrzenia najnowszych zdjec:
http://foto.onet.pl/albumy/album.html?id=6414&grupa=0&kat=2&a=zelazny1

pozdrawiam
zelazny

ewusia
15-10-2003, 11:13
Jestem pod wrażeniem.........
Piekna okolica, wspaniały dom, GRATULACJE !!!
Bardzo podoba mi się pomysł kamiennego cokołu, jak to technicznie rozwiązałeś?
Również ceglana ściana między kuchnią a salonem - dla mnie bomba a okienka nadają temu miejscu dużo uroku :)
Życzę jeszcze wielu wspaniałych chwil przy kominku :)

Bard13
15-10-2003, 11:38
faktycznie ładny dom.

Gratulacje!! Jak pół roku mieszkasz, to powiedz coś o pierwszym grillu albo imprezie w ogródku

Luśka
15-10-2003, 19:42
Żelazny, po pierwsze: znakomite akcenty na elewacji (piaskowiec?), po drugie: kuchnia - okienka, że aż chce się zajrzeć, po trzecie - widać, że kominek to serce domu, ale najpiękniejsze zdjęcie, to ta deszczowa szyba - maj-ster-sztyk :D Gratulacje i wielu pięknych chwil!!!

mbz
16-10-2003, 09:28
Zelazny, powtorze swoje zachwyty, dom jest piekny :) Otoczenie cudne, a "deszczowa szyba" to tak, jak napisala Luska - majstersztyk :D

groszek 3
16-10-2003, 10:10
Działka jest zaje..... duża, przestronna. Wnętrze domu bardzo ładne, podsunąłeś mi pewien pomysł na wykończenie mojej kuchni....prawdziwe cudo!

pozdr....groszek

maag
16-10-2003, 11:49
1. ładna okolica, ciekawe wnętrza, przestronnie- bardzo fajnie.

2. postaraj się zrobić coś z elewacjami, ponieważ podwyższona ścianka kolankowa aż razi i psuje cały efekt

Teska
11-11-2003, 08:53
domk ładny....i mam pytanie jakie masz parapety????


fakt ta scianka kolankowa jakos dziwnie zachwiała proporcjami domu....

Pagin
11-11-2003, 17:56
Witam,
Jestem zachwycony zdjeciami podworka i okolicy. Marzenie
Pozdrowienia